خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در میانه

مشاوره کودک در میانه

مشاوره کودک در میانه

مشاوره کودک در میانه

مشاوره کودکمشاوره کودک و نوجوانمشاوره کودکان پرخاشگرمشاوره کودک تلفنی

برای دریافت مشاوره می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید.

همان طور که همه ی ما می دانیم کودکان در سن حساسی قرار دارند و ما با کمک به ان ها و تربیت صحیح آن ها هم باید راهی برای شکوفایی استعداد های ان ها را به ارمغان اوریم و هم با آن ها و همراهیشان به جنگ علیه مشکلات پیش رو برویم.

کودکان در این سن مشکلاتی را در سر راه خود می بینند که شاید به تنهایی قادر به حل ان ها نباشد و نیاز به یک راهنما و یا یک مشاور خوب داشته باشند تا بتوانند با ان مشکلات به خوبی کنار بیایند. این دسته از کودکان نیز حتی ممکن است که والدین خود را راهنمای مناسبی برای مشورت بعضی موضوعات نبینند و به افرادی روی بیاورند که از نظر سنی  و یا از نظر روحیات به ان ها نزدیک تر باشند.

مشاوره کودک در میانه تلفنی

اگر فردی که کودک برای بیان مشکلات خود به ان مراجعه می کند فردی کم تجربه و نا اگاه باشد ممکن است دچار غفلت کودک شده و کودک را به دردسر بیندازد. والدین این دسته از کودکان باید با هوشمندی دقیق و زیر نظر گرفتن رفتار های کودک خود تا جایی که می توانند از بروز این گونه مشکلات به خوبی جلوگیری نمایند و یا اینکه حتما مسائل خود را با یک مشاور و یا یک روانشناس کودک در میان بگذارند و بعد از ان طی جلساتی که خود مشاور تعیین می نماید کودک خود را پیش مشاور برده تا مشاور با اصول حرفه ای خود کودک را جذب خود نماید و کودک بتواند به خوبی در حضور او به بیان مشکلاتش بپردازد.

کسب مهارت های اجتماعی کودک از طریق یک مشاور کودک

یکی از مشکلاتی که برای سایر کودکان ممکن است رخ بدهد ان است که کودک احساس می کند نمی تواند به خوبی با اطرافیان خود رابطه ای برقرار کند . البته برقرار نکردن این روابط با بزرگتر ها شاید از شرایط سنی کودک باشد و به مرور زمان و با کسب شناخت کافی از اطرافیان بتواند به راحتی با ان ها ارتباط برقرار کند. اما اگر کودکی هم نتواند با هم سن و سال هایش در مدرسه و یا در فامیل ارتباطی برقرار کند و یا روابط اجتماعی مناسبی نداشته باشد باید حتما والدین پیگیر این موضوع بشوند.

در این زمینه نیز والدین میتوانند از مشورت با یک مشاور مخصوص کودک نیز بهره ببرند و کودکان را به کلاس های تقویت روابط اجتماعی نیز ببرند. توجه داشته باشید که این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار می باشد چرا که اگر کودکی امکان برقراری ارتباط با دیگران را نداشته باشد نمی تواند بیاموزد که در آینده چه طور در اجتماع رفتار کنند.

به کودک خود برچسب نزنید

معمولا خیلی دیده می شود که والدین کودکان خود را به عنوان نام های خجالتی، ساکت، تنها و… خطاب کنند و مکررا این گونه اسامی را تکرار کنند. مسلما تکرار این گونه صفات باعث می شود که کودک نیز خود باور بنماید که کودکی خجالتی و یا تنها و… می باشد و همان گونه نیز رفتار خواهد کرد. سعی کنید کودکان خود را با نام های خوب و انرژی دهنده خطاب نمایید تا برخی رفتار های کودک نیز این گونه شکل بگیرد.

مشاور کودک

توجه داشته باشید که زمانی که شما به کودک خود برچسب انزوا طلب و یا نا مناسب می زنید این فرصت را به کودک می دهید که روابط اجتماعی خود را کم رنگ تر کند و شما نیز به خوبی می دانید که کم رنگ تر شدن روابط اجنماعی یک کودک چه مشکلاتی را در پی خواهد داشت. سعی کنید به کودکان خود روابط خوب را آموزش دهید و تا حد امکان آن ها را در هنگام حل مشکلاتش همراهی نمایید.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد