خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در منطقه 1

مشاوره کودک در منطقه 1

مشاوره کودک در منطقه 1

مشاوره کودک در منطقه 1 اجتماعی کردن فرزندان خود یکی از مهمترین وظایف خانواده است که باید بسیار بهش اهمیت داد و وقتی خانواده ای نمی تواند  نیازهای فرزندانش را برآورده کند به غیر از اینکه صلاح فرزند را بخواهند تاثیر بدی بر آن ها می گذارد و سبب می شود که قابلیت هایشان شکوفا نشود و باعث ناراحتی های ذهنی در آن ها به وجود بیاید .

کودکانی که خوب اجتماعی نمی شوند زندگی خود را مشکلات بسیاری خواهند داشت آن ها به مراجع قدرت سلسله مراتب و قواعد والدین خود احترام نمی گذارند و باعث برخواشگری و… میشود که برایتان بیشتر تو ضیح خواهیم داد.

مشاوره تلفنی کودک در منطقه 1

مشاوره  تلفنی رفتار آن ها تکانشی است خودخواه و خود رای وبسیار متوقع هستند و توجهی به به تاثیرات سو رفتار خود بر خانواده ندارند این رفتار های کودکان که نتیجه نابسامانی خانواده وناتوانی آن در اجتماعی ساختن آن ها است.

خود سبب وخامت بیشتر اوضاع خانواده میشود.به این ترتیب یک چرخه معیوب شکل میگیرد البته تحصیلات و روابط دوستان همسایگان و کارفرمایان نیز بر وضیعت هر فرد تاثیر گذار است.

همانطور که بیشتر اشاره شد از رسانه های گروهی پانصد کانال تلویزیونی اینترنت رادیو و روزنامه ها –که تاثیری عظیم و در خور توجه دارند نیزنباید غافل شد اگر فکر می کنید.

چنین نیست توجه شما را به شواهد موجود موجود میبنی بر اینکه برنامه ها و فیلم ها بازیهای کامپیوتری و موسیقی های خشونت آمیز سبب افزایش رفتارهای پرخاشگرانه و خشن در کودکان اما با وجود فکر کنید.

اما چه بخواهید چه نخواهید اینگونه است سخن اینکه باید این مسله این گونه است سخن آخر اینکه مساله را پذیرفت و هرچه زودتر بهتر پس بهتر است بیشتر مراقب فرزندان خود باشیم و مراقبشان باشیم .

بیشتر روی فرزندانمان حساس باشیم و خود را با فرزندمان بیشتر صمیمی کنیم برای راهنمایی میتوانید با ما تماس و مشاوره دریافت فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد