خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در ملکان

مشاوره کودک در ملکان

مشاوره کودک در ملکان

مشاوره کودک در ملکان : کودکان سرمایه ی ارزشمند و سازنده ی آینده ی جامعه ی ما هستند. آموزش و پرورش فرزندان در دوره ی کودکی که زمان شکل گیری عادات و رفتارهای مختلف او و پیش گیری از بروز مشکلات می باشد. توجه به موضوع اساسی مشکلات و مسائل کودک باعث جلوگیری از بسیاری از مشکلات در آینده ی جامعه و یک خانواده می شود. اما در غفلت در حل مشکلات آن ها باعث بروز مشکلات جبران ناپذیری نیز می شود.

مشاوره کودک در ملکان تلفنی

سرمایه گذاری و برنامه ریزی در آموزش و پرورش ابتدایی از اساسی ترین و مهم ترین وظایف پدر و مادر و همچنین مدرسه ی مربوطه نیز می باشد و باید از اولویت ویژه ای برخوردار باشد. هر اتفاقی که در این دوران طلایی برای هر کودکی پیش بیاید چه خوب و یا چه بد در حافظه ی بلند مدت او به جای می ماند و ممکن است هیچ گاه نتواند آن را فراموش کند و یا حتی از آن به عنوان تغییر در رفتار و عمل خود نیز استفاده می نماید.

پس یک کودک در سن بسیار حساسی قرار داشته و باید به او توجه لازم و کافی شود تا دچار زیان نگردد. در این زمینه وجود یک مشاور آگاه و مناسب کودک نیز می تواند به شما در تربیت فرزندتان بسیار کمک نماید و با راهنمایی های او به رشد و کمال کودکان خود کمک بفرمایید.

راهنمایی های مخصوص کودک چیست؟

همه ی کودکان را نمی توان تنها با یک روش راهنمایی نمود. هر کودک شخصیت جداگانه ای نسبت به هم سن و سال های خود دارد و خیلی از مشکلات کودکان مشترک نیست و راهنمایی های خاص خود را دارا می باشد. حتی برای حل مشکلات به ظاهر مشابه هم نمی توان تنها از یک روش استفاده نمود و راه حل های مخصوص خود را دارند.

راهنمایی با توجه به خصوصیات کودک و دلیل مشکلات او انجام می پذیرد و این پروسه نیز زمان زیادی را به خود اختصاص می دهد تا به طور کامل انجام پذیرد. راهنمایی های کودکان ممکن است یا به صورت فردی انجام بگیرد و یا به صورت جمعی و گروهی.

بهترین مشاوران

از نظر مشاورین راهنمایی های فردی مناسب تر است چرا که در آن کودک می تواند با مشاور و یا راهنمای خود به راحتی بحث نماید و سوالات خود را در زمینه های مختلف مطرح نماید بدون آن که در حضور جمع دچار احساساتی از جمله خجالت بشود. راهنمایی های گروهی نیز که هدف بیش تر ان ها پیشگیری از بروز مشکلات می باشد نیز باعث صرفه جویی در وقت و هزینه می گردد و از این نظر است که از اهمیت ویژه ای بر خوردار است.

روان درمانی کودک

مقایسه ی روان درمانی با مشاوره ی کودک بی فایده نخواهد بود. روان درمانی تلاش تخصصی ای می باشد که به این وسیله درمانگر به درمان کژ رفتاری ها و اختلالات روانی کودک و همچنین تغییر و توقف علائم بیماری و در نهایت دگرگون کردن شخصیت کودک در جهت معیار های مطلوب اجتماعی می پردازد.

از طریق روان درمانی فرد متخصص و مجرب با بهره گیری از روش های مخصوص روان شناختی به حل مشلات فرد مراجعه کننده می پردازد و او را در جهت رشد فکری و کمال در اخلاق و رفتار یاری می دهد. خیلی از کودکان بنا به دلایلی پرخاشگر هستند و نمی توان آن ها را به راحتی کنترل نمود. در این راستای مشاوران روان درمانی کودک نیز می توانند به شما کمک های ویژه ای را اختصاص دهند و در رشد و تربیت صحیح کودکان شما یاریتان کند. در زمینه ی کودکان بیش فعال نیز می توانید از همین راستا هم اقدام نمایید.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد