خانه / مشاوره خانواده / مشاوره کودک در محلات

مشاوره کودک در محلات

مشاوره کودک در محلات

مشاوره کودک در محلات : در جامعه انسان ها تربیت فرزندان اهمیت دارد و وظیفه هر پدر و مادری تربیت صحیح کودکان است. تربیت درست فرزندان نیازمند تلاش های زیاد در این زمینه و آگاهی کافی والدین از موارد اموزشی است. برای این که مهارت های لازم برای تربیت و آموزش صحیح را به دست آورید باید مطالعه مقاله و کتاب های روانشناسی، گذراندن کلاس و دوره های آموزشی در موضوع تربیت کودکان و مراجعه به مشاوره کودک را در برنامه زندگی خود قرار دهید. آگاهی کافی از کودکان و بچه های امروزی باعث می شود که شما در ارتباطات خود با فرزندتان و در مرحله آموزش و تربیت آن ها موفق باشید.

مشاور کودک در محلات آنلاین

همان طور که گفته شد یکی از روش ها برای کمک گرفتن در زمینه آموزش و پرورش کودک مراجعه به مشاوره کودک است. مشاور کودک که دارای روابط عمومی بالا در زمینه کودکان است با گرفتن ارتباط کلامی با کودک در یاد گیری مهارت های جدید و صحیح اثر گذار است. آگاهی بخشیدن به پدر و مادر ها نیز توسط مشاور کودک امکان پذیر است.

تاثیر پذیری کودکان

یکی از ویژگی های بارز کودکان اثر پذیری بالای آن ها از اطرافیان و محیط زندگی آن ها است. کودکان در انجام برخی از کار هایشان از دیگران اعم از پدر مادر و دوستان و آشنا ها الگو می گیرند  و به تکرار کار آن ها می پردازند و همین مورد اثر گذاری زیاد پدر و مادر را می رساند که مشاوران به والدین پیشنهاد می دهند که حتما عکس العمل ها و برخورد ها و رفتار های خود را بررسی و کنترل کنند. محیط هم درآموزش کودکان نقش پذیر است، به عنوان مثال اگر فرزند شما در محیطی نا آرام رشد کند احساس ناامنی را همیشه با خود خواهد داشت و دچار مشکلاتی دیگر نیز می شود.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

43 52 907 909

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد