خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در لنگرود

مشاوره کودک در لنگرود

مشاوره کودک در لنگرود

مشاوره کودک در لنگرود : کودکان موجوداتی مهم برای خانواده و جامعه هستند. کودکان در ساختن و بهبود آینده به خانواده و جامعه خود کمک می کنند. به همین دلیل آموزش و رشد صحیح و درست آن ها نیز اهمیت دارد. والدین که نقش آموزش دهنده را دارند، باید به این موضوع دقت و توجه لازم را داشته باشند. برای این که در مسیر آموزش و تربیت آن ها صحیح عمل کنید.

نیاز است که سطح آگاهی و سواد خود نسبت به موضوعات فرزندان مخصوصا در کودکی را بالا ببرید و همین طور با یادگیری مهارت هایی به رشد مثبت کودکتان کمک کنید. اگر در رابطه با آموزش درست کودک سوالی برایتان مطرح است با مشاور مشورت کنید تا جواب های صحیح را از آن ها بشنوید.

مشاوره کودک کیست

مشاوره کودک، یکی از زیر شاخه های رشته روانشناسی است. این رشته نیز مانند دیگر مشاوره ها، نیازمند کسب مهارت ها و اطلاعات کافی درباره کودکان است و همین طور به میزان سوابق و تجربه های مشاور بستگی دارد. مشاوران کودک با تشکیل جلسات، با پدر و مادر و کودک به صحبت می نشیند و با برقراری ارتباط کلامی مناسب با کودک مشکلاتی که مطرح است را حل می کند. مشاوران کودک را می توانید با مراجعه های غیر حضوری یا تلفنی و یا حضوری پیدا کنید.

مشورت با مشاور از طریق تلفن، که به صورت غیر حضوری است یکی از راه های مشاوره است. مراجعه حضوری به کلینیک های روانی، مراکز درمانی، درمانگاه ها، بیمارستان و مدارس نیز یکی دیگر از راه های ارتباط با مشاور کودک است.

مشاور کودک در حل چه مشکلاتی به خانواده کمک می کند

اگر کودک شما دچار افسردگی، کم حرفی، گوشه گیری، پرخاشگری و عصبانیت پیوسته و بی دلیل، شوک و فشار عصبی در اثر مرگ یکی از عزیزان و یا تصادف شده است، به مشاوره کودک مراجعه کنید.

سلامت کودکان

سلامتی یکی از بهترین نعمت هایی است که خداوند به هر انسانی داده است. برای حفظ آن یا دوباره به دست آوردن سلامتی باید تلاش های زیادی کرد. سلامتی از دو جز تشکیل شده است. سلامتی روحی و روانی و سلامتی جسمی، دو جز مهم سلامتی هستند و هر دوی آن ها مهم محسوب می شوند. یکی از وظایف پدر و مادر ها پرورش فرزندانی سالم و سلامت است.

برای این که فرزندان مخصوصا در سنین پایین و رشد از سلامت کامل روحی و جسمی برخوردار باشند، والدین باید آگاهی لازم را داشته باشند و در این راه تلاش کنند. اگر دوست دارید که از میزان سلامت روحی فرزندتان که در کودکی به سر می برد، مطلع شوید، حتما با مشاور کودک مشورت کنید. او همیشه راهنمای خوبی برای شما می باشد.

مشاور کودک

مشاور کودک، درس این کار را خوانده و در این راه تجربه های فراوانی به دست آورده بنابراین با مشورت از او می توانید خیلی از شخصیت کودک خود و تربیت او آگاه شوید. مشاوران کودک مانند دیگر مشاور ها به صورت حضوری و غیر حضوری مشاوره های خود را ارائه می دهند و شما با کم ترین هزینه و بدون صرف زمان اضافی می توانید از طریق ارتباط تلفن به مشاور دست پیدا کنید.

مشاوران کودک به خوبی از ویژگی های کودکان آگاهی دارند، برخی از این ویژگی ها عبارت اند از تاثیر پذیری، دقت زیاد در جزئیات، شیطنت ها. آگاهی آن ها باعث می شود که راحت تر و زود تر به حل مسائل و مشکلات موجود در کودک رسیدگی کنند.

مشاوره کودک چگونه است

مشاوران معمولا با کودکان و والدین آن ها به صورت جداگانه جلسات مشاوره را برگزار می کنند و تمام تلاش خود را می کنند تا آگاهی لازم از مسائل مربوط به کودک را کسب کنند.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد