خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در لنجان

مشاوره کودک در لنجان

مشاوره کودک در لنجان

مشاوره کودک در لنجان :

مشاوره کودکان دبستانی – مشاوره تربیت کودکان – مشاوره کودکان پرخاشگر – مشاوره کودک تلفنی

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

کودکان همیشه سرمایه های هر خانواده به حساب می آیند. بسیاری از خانواده ها با این که صاحب فرزند هستند اما هنوز هم آن طور که باید نمی دانند که چطور باید با فرزندان شان به درستی رفتار کنند. اگر شما هم دوست دارید بدانید که چطور باید با فرزند تان رفتار خوبی داشته باشید تا فرزند شایسته ای را تربیت کنید بهترین روش صحبت با یک مشاور کودک است.

مشاوره کودک در لنجان رایگان

کودکان در سنین حساسی قرار دارند به همین دلیل چگونگی رفتار با آن ها امر مهمی تلقی می شود. اما گاهی رفتار مناسب با کودکان کافی نیست. بسیاری از مواقع پیش می آید که با این که کودکان تلاش های زیادی برای تربیت فرزندشان می کنند اما باز هم فرزندانشان با مشکلاتی مواجه می شوند که والدین نمی دانند در مواجه با آن ها چه رفتاری را باید از خود نشان دهند. مشکلات متعددی ممکن سر راه فرزندان مان قرار داشته باشد که در ادامه شما را با برخی از آن ها اشنا می کنیم.

مشکلات کودکان

از دوران کودکی تا بزرگ سالی ممکن است مشکلات و اتفاقات متعددی در کمین فرزندان باشد که باید به آن ها توجه کنیم. از جمله این موانع می توان اشاره کرد به:

  1. کشیدن سیگار
  2. اعتیاد به انواع مواد مخدر
  3. اعتیاد به مشروبات الکلی
  4. پرخاشگری های زیاد و بی مورد
  5. رفتار های پنهان کارانه
  6. دوری از خانواده بدون هیچ دلیلی
  7. افسردگی
  8. شکست های احساسی و عاطفی
  9. رفت و آمد با افراد نا مناسب
  • و …

این مسائل و مشکلات ممکن است برای هر خانواده اتفاق بیافتد. اما هنگام مواجه شدن با آن ها باید بسیار دقت داشت چرا که نمی توان از کنار آن ها سرسری عبور کرد. اگر با این مشکلات در خانواده ماجه شدید بهترین کاری که می توانید انجام دهید مراجعه به یک مرکز مشاوره خانواده و کودکان است.

کودک و خانواده

خانواده باید جایی باشد که کودکان در آن احساس آرامش کنند و اعضای خانودشان را دوست بدارند. با کودکان تان طوری رفتار نکنید که از خانه و خانواده فراری شوند. هنگامی مرتکب اشتباهات خواسته یا ناخواسته می شوند آن ها را سرزنش کنید ولی از خود نرانید. اگر دوست دارید که به شایسته ترین شکل ممکن با فرزند تان بهترین کار این است که با یک مشاور کودک مشورت کرده و راهکار های مورد نیاز را از او دریافت کنید. می توان گفت که تقریبا در تمام موارد مراجعه به مشاور کودک راه حل بسیار مناسبی برای حل مشکلات در خانواده ها به شمار می آید.

مشاوره کودک تلفنی

اگر به هر دلیلی نمی توانید به مراکز مشاور مراجعه کنید می توانید از راه حل بهتری در این زمینه استفاده کنید. این راه حل استفاده از خدمات مشاوره تلفنی باشد. به این شکل شما می توانید بدون نیاز به مراجعه به یک مرکز مشاوره بهترین راه حل ها را از یک مشاوره خبره دریافت کرده و در وقت و هزینه تان نیز بسیار صرفه جویی کنید.

تیم مشاوره مرکز مشاوره مالیم گروه برای رفاه حال شما عزیزان بعترین مشاوران کودک خود را به صورت تلفنی و حضوری در اختیار شما عزیزان می گذارد تا شما عزیزان دل بتوانید بدون هیچ مانعی مشکلاتتان را در این زمینه حل کرده و به یک خانواده گرم و بانشاط برسید.

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد