خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در فراشبند

مشاوره کودک در فراشبند

مشاوره کودک در فراشبند

مشاوره کودک در فراشبند :

مشاوره کودکمشاوره کودک تلفنیمشاوره آنلاینمشاوره تلفنی

برای دریافت مشاوره از بهترین مشاوران با ما تماس بگیرید.

سنین اولیه زندگی انسان دوران کودکی است. همه ی انسان ها این دوره را می گذرانند و از ویژگی کودکان در این سن آگاهی دارند. کودکان به دلیل سن کمی که دارا هستند، تجربه کافی از محیط اطراف را ندارند بنابراین شاید دوست داشته باشند که همه چیز را امتحان کنند.

این فقط یکی از ویژگی های آن ها است. اما کودکان نیاز به مراقبت و تربیت و پرورش دارند، این وظیفه ای است که بر عهده پدر و مادر گذاشته شده است. بسیاری از والدین به دلیل عدم آگاهی و اطلاعات نا کافی در تربیت صحیح فرزندشان عاجز شده اند. در این موقع مشاور کودک به سراغ شما می آید و شما را در این راه راهنمایی می کند.

مشاوره کودک در فراشبند رایگان

مشاوره کودک، یکی از رشته های نسبتا جدید و نوین است که از گرایش های رشته روانشناسی نیز محسوب می شود. مشاوران کودک معمولا به دلیل تجربه و سوابقی که کسب کرده اند حتی با تشکیل یک جلسه مشاوره به مشکلات موجود در کودک و خانواده او پی می برد و سپس به حل آن اقدام می کند.

مشاور با توجه به موارد متغیری که در افراد وجود دارد، راه حلی مناسب در اختیار آن ها قرار می دهد. برای مثال مشاور کودک با آگاهی از شخصیت همه ی اعضای خانواده، سبک زندگی آن ها و حتی محل زندگی آن ها راهکاری متناسب با کودک و خانواده اش ارائه می دهد.

ارتباط با مشاوره کودک

برای ارتباط با مشاور کودک می توانید از دو راه اقدام کنید. مشاوره های حضوری از طریق مراجعه به درمانگاه، کلینیک های درمانی، بیمارستان، مراکز روانی و مدارس و مشاوره های غیر حضوری از طریق ارتباطات تلفنی. معمولا راه دوم در زمان و پول شما نیز صرفه جویی می کند.

مشاوره کودک

آموزش و تربیت یکی از موضوعات مهم و مورد اهمیت برای مشاوران و والدین است. رشد و پیشرفتی که در مسیر مثبت انجام شود، با بهره مندی از روش های صحیح تربیتی امکان پذیر است. اگر شما نیز مانند تعداد بسیار زیادی از پدر و مادر ها نیاز به راهنمایی و مشورت در زمینه آموزش فرزندتان دارید، باید با افرادی آگاه و مطلع که راه های تربیتی آن ها مورد اطمینان باشد مشورت کنید. این افراد همان مشاوران کودک هستند که نقش موثر و مثبتی در تربیت کودکان می توانند ایفا کنند. در ادامه با مشاوران کودک بیش تر آشنا می شویم.

مشاوران کودک

کودکان دارای ویژگی هایی هستند که با بزرگ تر شدن آن ها این ویژگی ها نیز کم رنگ تر می شوند. تاثیر پذیری زیاد، شیطنت، دقت بالا و کنجکاوی های زیاد از ویژگی های کودکان است که اگر والدین به این موارد توجه نداشته باشند، ممکن است باعث بروز مشکلات برای کودکان شود.

مشاوران کودک که از این موضوع به خوبی آگاهی دارند به شما آموزش می دهند که چگونه به بهترین نحو از این ویژگی ها در مسیری مثبت استفاده کنید. بیش تر مشاوران کودک از سوابق زیادی برخوردار هستند که به آن ها کمک می کند تا با کم ترین زمان ممکن از مشکلات موجود در یک کودک اطلاع یابند.

مشاوره کودک چه مشکلاتی را حل می کند

همان طور که گفته شد، مشاور کودک به دلیل این که تجربه مشاوره های زیادی را دارد و درس این کار را خوانده اند از حل تمامی مشکلات کودکان بر می آیند. افسردگی و گوشه گیری، کنجکاوی بیش از حد و سوالات متداول، شوک و فشار عصبی که در اثر اتفاقاتی مانند تصادف و مرگ یکی از عزیزان رخ می دهد و تمامی موارد مربوط به کودکان را مشاور کودک حل می کند.

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد