خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در علی آباد

مشاوره کودک در علی آباد

مشاوره کودک در علی آباد

مشاوره کودک در علی آباد : کودک مایه آرامش خانواده به شمار می آیند و با وجودشان شادی و نشاطی تازه به خانه می بخشند. آن ها ممکن است در این دوران به دلیل بی تجربگی هایی که دارند دچار خطا شوند و کار های اشتباهی انجام دهند. اما پدر ومادر ها باید توانایی درست برخورد با این اشتباهات کودکشان را داشته باشند تا رفتار اشتباهی از خود نشان ندهند. برای این که بتوانند بهترین رفتار را از خود نشان دهند لازم است که در این باره آموزش ببینند. بهترین راه آموزش صحبت با مشاور کودک است.

مشاور کودک کیست

مشاور کودک فردی روانشناس است که در حوزه کودک و نوجوان دارای تخصص بوده و می تواند والدین را در این باره راهنمایی کند. روانشناس کودک می تواند با آشنایی با خلق و خوی کودکان تشخیص دهد که چه رفتاری مناسب آنان است تا بتوان آن ها را به خوبی پروش داد. بسیاری از پدر و مادر ها به دلیل نداشتن رفتار درست با فرزندشان باعث ایجاد مشکلاتی در خانواده شده اند که باید از آن جلوگیری می شد. در مواقعی که احساس می کنید فرزندتان از کنترل خارج شده و نمی توانید او را کنترل کنید بهتر است هر چه سریع تر به مشاور کودک مراجعه کنید.

مزایای مشورت با مشاور کودک

لازم نیست که شما حتما با فرزندتان به مشکل بر بخورید تا به مشاور مراجعه کنید. شما می توانید قبل از این که مشکلی به وجود بیاید راه و روش درست رفتار با کودک را آموخته تا از بروز مشکلات جلوگیری کنید. مشاوران کودک در بسیاری از مواقع هم به والدین و هم با کودک مشاوره داده تا مشکلات را راحت تر از سر راه خانواده ها بردارند. پس بهتر است اگر شما هم صاحب کودکی هستید قبل از بروز مشکلات به مشاور مراجعه کنید.

 

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

43 52 907 909

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد