خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در طوالش

مشاوره کودک در طوالش

مشاوره کودک در طوالش

مشاوره کودک در طوالش : در همه جوامع تربیت فرزندان به خصوص در دوران کودکی از اهمیت و ارزش زیادی برخوردار است و همه ی افراد از مشاور تا پدر و مادر در این راه تلاش می کنند. چرا که کودکان در آینده تاثیرات زیادی بر روی جامعه و خانواده خود می توانند بگذارند.

پدر و مادر ها با کسب آگاهی بیش تر از نوع آموزش و تربیت صحیح به رشد و پیشرفت درست و صحیح و کودکان خود کمک می کنند و باعث می شوند که فرزندشان در آینده از شخصیتی سالم و قدرتمند برخوردار باشد. اما اگر برای شما سوال پیش آمده که چگونه تربیت صحیح تری داشته باشیم، ما به شما مشورت با مشاوری با تجربه را معرفی می کنیم.

مشاوره کودک چه کسی است

مشاور کودک در زمینه آموزش و تربیت کودکتان در کنار شما است. او برگزاری جلسات مشاوره و صحبت کردن با پدر و مادر، آگاهی والدین را نسبت به کودکان و سن آن ها افزایش می دهند و همین طور با آموزش مهارت های ارتباطی و زندگی به پدر و مادر ها نحوه صحیح ارتباطات کلامی با کودکان را به آن ها یاد می دهند.

اگر فرزند شما مسئله ای خاصی ندارد، می توانید در کلاس ها و دوره های آموزشی روانشناسی نیز شرکت کنید تا به سوالات ساده شما در این زمینه پاسخ داده شود. همین طور این را به یاد داشته باشید که مشاور های کودک، در این رشته درس خوانده اند و تجربه به دست آورده اند و در حل مشکلات کودکان بهترین راهکار را همیشه ارائه می دهند.

مشاوره کودک

مشاوره کودک در درمان افسردگی کودکان، عکس العمل های تند و پرخاشگری و عصبانیت، گوشه گیر شدن و کم حرف شدن، کنجکاوی و سوالات بیش از حد آن ها، شوک و مشکلاتی که اتفاقاتی مانند تصادف و مرگ به همراه دارد، مشاور به کمک خانواده و والدین کودکان می آید.

کودک و خانواده

در بسیاری از خانواده ها کودکان یا وجود داشته اند یا وجود دارند. اگر با کودکان در ارتباط باشید متوجه می شوید که آن ها ویژگی هایی دارند که مختص به سن و دوره آن ها است. روحیه حساس، شیطنت، دقت زیاد و تاثیر پذیری بالا چند نمونه از رفتار ها و ویژگی های کودکان است که در بیش تر آن ها مشترک است.

این موارد باعث می شود که مشاوران نیز توجه بیش تری نسبت به آموزش کودکان داشته باشند و پدر و مادر ها نیز آگاهی بیش تری نسبت به کودک خود پیدا کنند. اگر دوست دارید که فرزند شما نیز بهترین تربیت را داشته باشد بهتر است که با مشاور کودک مشورت کنید.

مشاور کودک

مشاور کودک، یکی از انواع مشاور ها است. مشاوره کودک، رشته ای تخصصی و نوین است که از زیر شاخه های رشته روانشناسی نیز محسوب می شود. مشاور کودک با توجه به سبک زندگی خانواده، نوع شخصیت کودک و والدین، نوع مشکلی که وجود دارد و محل زندگی کودک و خانواده راه حلی کامل و جامع به پدر و مادر ارائه می دهد.

مشاور ها با نمونه های مختلف و گسترده ای از مشکلات مربوط به کودکان سر و کار داشته اند که باعث می شود در حل مسائل کودکان سرعت بیش تری نیز داشته باشند.

کودکان و مشاوره کودک

همان طور که گفته شد کودکان تاثیر پذیری بالایی از اطرافیان و محیط اطراف خود دارند، مشاوران و خانواده با توجه به این موضوع تمام سعی خود را می کنند تا این تاثیر پذیری را در مسیر مثبت قرار دهند تا کودک نیز از آسیب های اطراف دور بماند.

مشاوره کودک را به راحتی می توانید از طریق شماره های تلفنی پیدا کنید و تلفنی از مشاوره های آن ها بهره مند شوید اما اگر مراجعه حضوری را ترجیح می دهید باید به مراکز درمانی، مدارس، کلینیک ها و بیمارستان ها مراجعه کنید.

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد