خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در شیراز

مشاوره کودک در شیراز

مشاوره کودک در شیراز

مشاوره کودک در شیراز :با این حساب خانواده می تواند زمینه سازجرم و بزهکاری کودکان باشد .امروزه دانشمندان محققی چون کوهن معتقدند توسعه روزافزون جرم و بزهکاری نو جوانان در آمریکا نتیجه تحولی است که در خانواده امریکا یی پدید آمده است .جرم شناسان از عوامل اجتماعی جرم ،محیط خانواده را مهم ذکر می کنند اگر چه مدرسه ،کوچه ،خیابان ،سینما و نظایر آن هم در جرم شناسی نقشی مهم و فوق العاده دارند .

این امر بدان خاطر است که تماس و ارتباط محیطی کودک با خانواده بیش از دیگر محیط ها و نقش آن در تکوین شخصیت طفل و شکل دادن رفتار از دیگر موارد زیادتر است .

برای دریافت مشاوره تلفنی تربیت کودک با مشاوران مالیم گروه تماس بگیرید.

 

مشاوره کودک در شیراز

برای دریافت مشاوره خانواده با ما تماس حاصل  فرمایید

مشاوره کودک رایگان در شیراز

امروزه در سطح دانشمندان و صاحب نظران شما کسی را نمی شناسید که از نقش و اهمیت خانواده غافل باشد ویا اثر آن را در انحراف کودکان و نوجوانان انکار کند .

البته نوع جرائم اطفال و نو جوانان از جرائم بزرگسالان و مجرمان می بینند برای آنها درسی است و خانواده نابسامان خود زمینه ساز جرم و انحراف است .اگر کودکی در چنین خانواده ای امروز سر از جرم در نیاورد نباید بدان خرسند و شادمان بود زیرا او تا پایان عمر فرصت ارتکاب جرم را دارد !

برای دریافت مشاوره کودک تلفنی رایگان می توانید با مشاوران مالیم گروه تماتس حاصل فرمایید.

در زمینه سازی شرافت یا انحراف کودکان عوامل بسیاری دخالت دارند که ذکر همه آنها دراین فصل امکان پذیر نیست .در زمینه تربیت و رشد کودک مسائل و مباحث بسیار زیادی وجود دارد که با توجه به این نکات والدین به راحتی می توانند شیوه صحیح تربیت کودک خود را پیش بگیرند.

اما برای انتخاب شیوه درست تربیت ابتدا باید آگاهی خود را نسبت به کودک و زنگی خانوادگی خود بالا ببرند. بعضا در بعضی از خانواده پیش از به دنیا آمدن کودک ، رفتار ها و برخورد های زن و شوهر در خانواده چندان مناسب نبوده، باید بدانند که تمامی رفتارهای والدین از دورانکودکی در تربیت و رشد کودک تاثیر مستقیم می گذارد.

در این زمینه شما می توانید با مشاوره تلفنی رایگان شبانه روزی مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

برای برقراری ارتباط با مشاوره خانواده تلفنی مرکز از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد