خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در سیاهکل

مشاوره کودک در سیاهکل

مشاوره کودک در سیاهکل

مشاوره کودک در سیاهکل : کودکان موجوداتی حساس و مهم هستند. کودکان دارای ویژگی هایی هستند که باعث می شود اطرافیان آن ها مخصوصا پدر و مادر در تربیت آموزش آن ها دقت و توجه بیش تری داشته باشند. کودکان دارای دقت بالا، شیطنت، تاثیر پذیری زیاد از محیط و اطرافیان و روحیه ای کنجکاو و پرسش گر هستند.

مشاوران معمولا والدین را به مشاوره و مشورت در زمینه تربیت فرزندشان دعوت می کنند تا در آینده نیز فرزندانی سالم و پویا دارا باشند. بنابراین مشاوره کودک در آموزش کودکان نقش مثبت زیادی را با خود به همراه دارد و والدینی که برای کودکشان ارزش زیادی قائل اند هیچگاه راهنمایی مشاور کودک را نادیده نمی گیرند. ادامه را بخوانید تا بیش تر با مشاوره کودک آشنا شوید.

مشاوره کودک در سیاهکل رایگان

مشاور کودک یکی از انواع مشاور ها است. همان طور که می دانید مشاوره کودک نیز یکی از زیر شاخه های روانشناسی است. مشاور های کودک همیشه دارای آگاهی بالا و مهارت های زیادی هستند که با آموزش آن ها به پدر و مادر کودک در آموزش کودکان نقش مثبتی دارند.

کودکان تاثیر پذیری زیادی دارند، برای مثال اگر کودک در محیطی پر سر و صدا زندگی کند باعث می شود با گذشت زمان احساس آرامش و امنیت از او گرفته شود و در بعضی از موارد کودک از بروز احساسات نیز دیگر خودداری می کند. با توجه به نکته ای که گفته شد حالا شما به عنوان والدین کودکتان موظف هستید که به خوبی اطرافیان کودک خود را مانند دوستان او و محیطی که در آن زندگی می کنید را به خوبی بشناسید.

مشاوره کودک

مشاوره کودک را می توانید با مراجعه حضوری به درمانگاه ها، مراکز درمانی، کلینیک های درمانی و روانی و مدارس بیابید و در جلسات آن ها شرکت کنید.

وظایف پدر و مادر

یکی از مهم ترین نقش ها و وظایفی که هر پدر و مادری دارند، تربیت فرزندان است. والدین برای آموزش و تربیت فرزندان خود وقت زیادی صرف می کنند، تلاش می کنند و انرژی می گذارند. برای همه ی پدر و مادر ها نیز پرورش و آموزش فرزندان اهمیت دارد و تمام تلاش های خود را در این زمینه انجام می دهند. اما اگر در این راه، یعنی آموزش فرزندان به مشکل برخوردیم چه باید بکنیم. مطمئنا مشورت گرفتن از افراد آگاه و با تجربه بهترین و عقلانی ترین کار است. بنابراین مشاور کودک در این زمان به کمک شما می آید.

مشاوره کودک کیست

مشاور کودک در این رشته تحصیل کرده است و دارای تجربه ها و سوابق زیادی در این مورد است. او به راحتی در زمینه آموزش و تربیت فرزندانتان در دوران کودکی، به شما یاری می رساند. مشاوران کودک همیشه از ارتباطات قوی کلامی برخوردار هستند که باعث می شود خیلی سریع با کودکان ارتباط بگیرند و هر مورد آزار دهنده ای که به کودک مربوط است، برطرف می کند.

اگر شما به دنبال مشاوره می گردید، یکی از بهترین و راحت ترین راه ها مشاوره های تلفنی هستند که هم در زمان و هم در پول شما صرفه جویی می کند. اما در بعضی از موارد که نیاز به مراجعه حضوری پیدا می کنید، باید به کلینیک های درمانی، مراکز روانی، بیمارستان ها و مدارس مراجعه کنید و با تشکیل جلسات حضوری مشکلات خود را برطرف کنید.

مشاوره کودک در حل چه مشکلاتی به ما کمک می کند

همان طور که گفته شد، آن ها به دلیل تجربه و آگاهی که دارند می توانند حل همه ی مشکلات مربوط به کودکان را به عهده بگیرند. سوالات زیاد و بی پاسخ و کنجکاوی بیش از حد، گوشه گیر و کم حرف شدن کودک، پرخاشگری و عصبانیت در همه عکس العمل ها نمونه هایی است که برای حل آن به مشاور می توان مراجعه کرد.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد