خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در سپیدان

مشاوره کودک در سپیدان

مشاوره کودک در سپیدان

مشاوره کودک در سپیدان : یکی از اساسی ترین وظایف هر پدر و مادری، تربیت فرزندان است. آن ها با تلاش کردن و صرف کردن زمان به آموزش فرزندان خوب می پردازند. دوران کودکی یکی از حساس ترین دوره های زندگی است. چرا که کودکان در مرحله رشد هستند و از اطراف خود تجربه ای ندارند، بنابراین تاثیر پذیری بالایی نیز دارند.

والدین کودکان باید با کسب آگاهی از کودک خود و آموزش و یاد گیری مهارت های مهم و ضروری برای زندگی، به کودکان راه و روش درست زندگی را به فرزندان خود بیاموزند. اگر شما نیز دوست دارید در آموزش و تربیت صحیح کودکتان نقش زیادی داشته باشید، حتما از فردی مطلع و با تجربه مشاوره بگیرید.

مشاوره کودک در سپیدان رایگان

مشاوره کودک با استفاده از برقراری ارتباط کلامی، به والدین کودکان و دیگر اعضای خانواده آن ها کمک می کند تا کودکان را در محیطی آرام  و مناسب و با آموزش هایی درست و به جا پرورش دهند. مشاوره کودک به دلیل تجربه و سوابقی که در این راه دارد حتی با برگزاری یک جلسه مشاوره به میزان سلامت روحی و روانی کودک پی می برد و در صورت وجود مشکل با توجه به عوامل مختلفی که وجود دارد راه حلی متناسب با کودک و خانواده ارائه می دهد.

مشاوره های کودک را می توانید از طریق مراجعه حضوری به مراکز روانی، بیمارستان ها، مدارس و کلینیک های درمانی بیابید. راهکار ساده تر برای ارتباط با مشاور از طریق ارتباط تلفنی است که راهی به صرفه تر و کم هزینه تری است.

مشاوره کودک در حل چه مشکلاتی به خانواده کمک می کند

افسردگی و گوشه گیری و کم حرفی، پرخاشگری و عکس العمل های تند و پر خشونت، سوالات زیاد و کنجکاوی هایی که باعث دردسر می شود و همه ی این ها با کمک مشاور کودک حل می شود.

مشاوره کودک

تربیت و آموزش صحیح همیشه مسئله ای مهم و قابل بحث بوده است و افراد زیادی برای دست یابی به اصول  تربیت درست و صحیح تلاش می کنند. مشاوران و روانشناسان در تلاش برای یافتن بهترین نوع پرورش و آموزش هستند. آموزش و تربیت از سنین ابتدایی به دنیا آمدن یعنی کودکی آغاز می شود و از آن موقع کودکان آموزش می پذیرند.

پدر و مادر ها که نقش اصلی و اساسی در تربیت کودکان را ایفا می کنند، باید با آگاهی کامل روش های تربیتی خود را استفاده کنند. اگر درباره راه و روش صحیح آموزش کودکان دچار سردرگمی شدید، پس به مشاور کودک مراجعه کنید تا شما را راهنمایی کند و به آگاه سازی شما کمک کند.

مشاور کودک چه کسی است

مشاور کودک، مشاوره هایی در زمینه کودکان و مسائل مربوط به آن ها می دهند. آن ها در این رشته دانشگاهی تحصیل کرده اند و در این کار مهارت های لازم را به دست آورده اند، پس شما  به راحتی می توانید روی کمک آن ها حساب کنید. همچنین مشاوره کودک از گرایش های روانشناسی محسوب می شود.

مشاور کودک ابتدا با برگزاری جلسات متعدد با حضور والدین و کودکان، از عواملی مانند سبک زندگی افراد، شخصیت اعضای خانواده به خصوص پدر و مادر و تیپ شخصیتی کودک آگاهی می یابد. او پس از کسب اطلاعات لازم از کودک و خانواده اش به آن ها در حل مسائل و یا راهنمایی آن ها می پردازد.

مشاور کودک را از کجا پیدا کنیم

راحت ترین راه برای برقراری ارتباط با مشاور کودک، از طریق ارتباطات تلفنی است. این راه هزینه کم تر و صرفه جویی در زمان را برای شما به دنبال دارد. همین طور از طریق مراجعه حضوری به مدارس، بیمارستان ها و مراکز درمانی نیز می توانید از مشاوره بهره مند شوید.

 

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد