خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در ساری

مشاوره کودک در ساری

مشاوره کودک در ساری

مشاوره کودک در ساری : در خانواده هایی که فرزند سن کمی را دارد و در دوران کودکی به سر می برد، تربیت فرزندان عملی مهم و قابل توجه است. کودکان به دلیل این که خیلی سریع از دیگران و محیط اطراف و به خصوص مادر و پدر تاثیر می گیرند باید حواس خود را جمع کرده که آموزش های درستی داشته باشد.

تاثیر پذیری کودکان

دوران کودکی، دوران تربیت و آموزش فرزندان است. در ابتدا بهترین مشاور برای کودکانی که در سن های پایینی هستند، پدر و مادر است. اگر دارای فرزند بودید یا در اطرافتان دیده باشید که کودکان در همه کار از پدر و مادر الگو برداری می کنند و هر کاری که والدین انجام می دهند را تکرار می کنند. بنابراین نزدیک ترین مشاور به کودکان پدر و مادر هستند.

شما باید در همه ی لحظات به یاد داشته باشید که تاثیر پذیری فرزندان تان بسیار بالا است برای مثال آن ها از شما می آموزند که در مقابل کار اشتباه چه عکس العملی نشان دهند یا این که چه عکس العملی مناسب است، اگر شما در موقع عصبانیت فریاد می زنید کودک  از شما یاد می گیرد که در زمان عصبانیت فریاد  بزند. پدر و مادر می توانند تمام سعی خود را بکنند و با فراهم کردن محیطی آرام در خانه و خانواده کودکانی آرام تر تربیت کنند.

مشاوره کودک

همان طور که گفته شد به دلیل تاثیر پذیری بالای کودکان، شما نیز باید در بروز رفتار ها و عکس العمل هایتان دقت کنید. اگر در هنگام عصبانیت و خشم رفتار هایی تند دارید پس با مطالعه و یا مراجعه به مشاور آن ها را اصلاح کنید. شغل شما، محیط زندگی، برخورد هایتان با دیگران اثر گذاری بر روی کودکان دارند پس در انتخاب نوع و شدت آن ها باید دقت کرد.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

43 52 907 909

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد