خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در رشت

مشاوره کودک در رشت

مشاوره کودک در رشت

مشاوره کودک در رشت :بر این اساس کودک که با فطرت پاک وسالم است،زمینه های خدا آشنائی را در اندرون خود داد ،با دنیائی از استعدادها و ذخایر پای به عرصه وجود میگذارد .تنها والدین او هستند که به کندن معدن ویا نبش قبر استعدادش می پردازند .مواد خام را از درون وجود او بیرون کشیده و آن را پرورده می سازند .

 برای دریافت مشاوره کودک رایگان تلفنی از طریق تلفن ثابت با مشاوران مالیم تماس بگیرید.

مشاوره کودک در رشت

برای دریافت مشاوره خانواده با ما تماس حاصل  فرمایید

خانواده درس آموز بسیاری از ملکات و فضایل و موجد بسیاری از عادات و رفتارهای ارزنده است .جریان رشد و سیر ارتقائی کودک را تسهیل میکند و موجبات سازندگی طفل را از هر حیث فراهم می آورد .اگر بناست جوانمردی و عدالت ،منطق و نوع دوستی را در کودکان پدید آورده و رشد دهیم ناگزیر باید به سراغ خانواده ،آنهم در دوران شیر خوارگی و خرد سالی کودک برویم .

از نظر ما اگر محیط رشد و پرورش کودک سالم باشد برای جامعه این امیدواری وجود دارد که عضوی سالم را برای آینده خود منتظر باشند .

همچنین میتوانید مقاله مشاوره کودک بیش فعال را مطالعه کنید.

مشاوره کودک تلفنی رایگان در رشت

خانواده همان گونه که می تواند عامل پدید آورنده و مستعد کنندۀ انحرافات و جرائم اطفال باشد ،همان طور هم می تواند عاملی مؤثر در جلو گیری از بروز آن باشد ،خانواده می تواند سنگر باشد و حفظ کند ویا محیط باز و بی بند وبار باشد و کشتن ونابودی پدید آورد و بدین خاطر از نقش آن نمی توا ن غافل بود .

خانواده را مرکز اخلاقی جامعه دانسته اند .نوع تربیت و برخورد ،روابط و پیوند افراد موجد وحدت و منش اجتماعی است.هم چنین خانواده را مرکز ی سرنوشت ساز در جنبه انحراف و عصیان ذکر کرده اند ازآن جهت که کودک پستی ها و دنا ئت ها را در آنجا تحربه کرده وآ موخته است .

اگر او را فاسد است یکی بدان خاطر است که محیط خانواده روحیات و اعمال او را بنا نهاده ووالدین منش اجتماعی اورا آ ن گونه ساخته اند .اصولآهمه کودکان همه یافته های خود را داز خانواده دارند و بعد ها زمینه های اولیه  را در اجتماعات دیگر رشد و تقویت میکنند .

برای برقراری ارتباط با مشاوره خانواده تلفنی مرکز از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد