خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در رامیان

مشاوره کودک در رامیان

مشاوره کودک در رامیان

مشاوره کودک در رامیان : کودکان آیندگان جامعه و کشور هستند. به دلیل اهمیت و توجه ویژه کودکان، تربیت و آموزش آن ها نیز اهمیت دارد. پدر و مادر و اطرافیان کودکان در تربیت صحیح کودکان سهیم هستند و نقش دارند. برای این که وظیفه خود را نسبت به کودکان و آموزش آن ها که برای جامعه نیز اهمیت دارد به جا آورید در قدم اول آگاهی خود را درباره دوره سنی آن ها افزایش دهید تا بتوانید بر روی کودکان تاثیراتی مثبت داشته باشید.

اگر شما در آموزش و تربیت فرزندان نیاز به کمک دارید و یا سوالی درباره آن ها ذهن شما را درگیر کرده به مشاور مراجعه کنید تا شما را راهنمایی دهد. مشاوره کودک رشته ای تخصصی است که برای آشنایی بیش تر با آن ادامه مطلب را دنبال کنید.

مشاوره کودک در رامیان رایگان

مشاوره کودک یکی از انواع مشاوره ها است. این رشته از زیر شاخه های رشته روانشناسی است. مشاوره کودک با استفاده از مطالعاتی که بر روی کودک، محل زندگی آن ها و والدینشان انجام می دهد، از میان راه و روش های زیاد و متنوع و نوینی که دارند، راه حلی متناسب با کودک در اختیار شما قرار می دهد. مشاور خانواده با توجه به اطلاعاتی که از شخصیت کودکان دارند و تجربه ای که در این راه کسب کرده اند به راحتی وجود مسائل و مشکلات را در کودکان می یابند و به حل آن ها اقدام می کنند.

مشاوره کودک

یکی از ویژگی بارز کودکان که باید به آن دقت کرد و از آن غافل نشد، تاثیر گزاری بالای آن ها است. بسیاری از مشاوران کودک نیز بر این باورند که افرادی که با کودکان در ارتباط اند، محل زندگی کودک و همه ی چیز هایی که در اطراف کودکان وجود دارند بر روی آن ها اثر می گذارند و باید به این موارد دقت کرد.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

43 52 907 909

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد