خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در دورود

مشاوره کودک در دورود

مشاوره کودک در دورود

مشاوره کودک در دورود : داشتن فرزندانی سالم، آگاه و خوب برای هر پدر و مادری مهم است و برای داشتن و تربیت فرزندانی سالم هم از نظر جسمانی و هم از نظر روحی برای والدین اهمیت دارد. برای این که هر پدر و مادری بتواند فرزندانی سالم آموزش دهند، حتما باید والدین آن ها نیز آگاهی کافی را داشته باشند. والدین آگاه هستند که می توانند فرزندانی آگاه تربیت کنند.

برای به دست آوردن آگاهی کامل و کافی از فرزند خود باید از دوران کودکی این فرآیند را آغاز کنید. برای به دست آوردن آگاهی از مشاور کودک کمک بگیرید. اگر برایتان سوال است که مشاور کودک چه کسی است و چه کمکی به شما می کند، ادامه مطلب را بخوانید.

شماره مشاوره کودک در دورود

یکی از انواع مشاوره ها، مشاوره کودک است که یکی از تخصصی ترین رشته های زیر شاخه روانشناسی محسوب می شود. مشاوران کودک معمولا دارای ارتباط خوب بین خود و کودکان هستند، آن ها همین طور درس این رشته را خوانده اند و دارای تجربه های زیادی هستند، بنابراین در مشاوره دادن به کودکان و والدین آن ها می توانند کاملا موفق عمل کنند.

جلسات مشاوره کودک

مشاوران کودک با استفاده از تجهیزات و ابزار های پیشرفته ای که دارند به سلامت روحی و روانی کودک شما آگاه می شوند و سپس با تعیین تعداد جلساتی معین به درمان و به برطرف کردن مشکلات می پردازند. مشاوران کودک حل مسائل متنوع و گسترده ای از مشکلات درونی کودکان را به عهده دارند مانند پرخاشگری و عصبانیت بیش از حد کودکان، گوشه گیری و دوری از اجتماع، ناراحتی همیشگی کودکان، سوالات خاصی که بیش تر از سن کودکان است و کودکان مطرح می کنند، در صورت اتفاق افتادن مسئله ای خاص مانند مرگ یکی از عزیزان و یا تصادف یکی از اعضای خانواده را مشاوران حل می کنند.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد