خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در خمین

مشاوره کودک در خمین

مشاوره کودک در خمین

مشاوره کودک در خمین : کودکی نیز یکی از مراحل رشد و بزرگ شدن آدمی است. برای این که کودکان این دوره را به نحوه احسنت طی کنند، نیاز است که پدر و مادر کودک خود را راهنمایی کنند و در این مسیر همراه او باشند. والدین نقش اساسی در تربیت فرزند خود به عهده دارند و برای این که در این راه موفق شوند گاهی اوقات نیاز به راهنما پیدا می کنند. بهترین راهنما در زمینه آموزش و تربیت کودکان، مشاوران کودک هستند که کودکان را به خوبی می شناسند و دارای تجربه هستند، به همین دلیل بهترین راهنما برای آن ها محسوب می شوند.

مشاوره کودک چه کمکی به شما می کند؟

مشاوره کودک در حل انواعی از مسائلی که برای کودکان مطرح است، شما را راهنمایی می کنند. مشاور به شما کمک می کند سولاتی که در ذهن کودکان وجود دارند و شما جوابی را برای آن ها ندارید را پاسخ دهند. او به شما کمک می کند که مسائلی مانند پرخاشگری و عصبانیت افراطی، قهر، گریه های زیاد، گوشه گیری فرزندان، ناراحتی زیاد و بی دلیل کودکان را بر طرف کنید و این را به یاد داشته باشید که بیش ترین اثر گذاری بر روی کودکان را همیشه پدر و مادر ها دارند.

مشاور کودک چگونه به شما می کند؟

راه حل هر کاری متفاوت با دیگری است و مشاور برای بر طرف کردن هر مشکلی با توجه به شخصیت کودک و نوع مشکل تصمیم گیری می کند. مشاوران کودک معتقد هستند که نباید کودکان را به کار هایی که دوست ندارند مثل رفتن به کلاس های مختلف وادار کرد، چرا که این کار را کودکان دوس ندارند و بر روی آن ها تاثیراتی منفی دارد. از نظر مشاوران، کودکان همیشه باید بتوانند بازی کنند و از انجام ندادن بازی نباید آن ها را منع کرد.

 

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

43 52 907 909

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد