خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در خلخال

مشاوره کودک در خلخال

مشاوره کودک در خلخال

مشاوره کودک در خلخال :

مشاوره کودکان دبستانی – مشاوره تربیت کودکان – مشاوره کودکان پرخاشگر – مشاوره کودک تلفنی

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

هیچ تعریف استاندارد و یکنواخت ندارد. تعاریف متناسب با مفروضات نظری اساسی آنها بر مبنای جهت گیری های مختلف درمانی متفاوت است که به نوبه خود منجر به تفاوت در تعریف اهداف روان درمانی، تکنیک های اولیه و نقش افراد درگیر در رابطه درمانی می شود. این تنوع مانع از وجود یک رویکرد درمانی می شود که می تواند به عنوان درمان انتخاب برای همه کودکان و یا خانواده هایشان عمل کند.

در بعضی موارد، متغیرهای یکپارچه سازی نظریه ها و روش های مختلف روان درمانی به صورت پیوسته یا همزمان به منظور رفع هر دو پدیده درون فردی و در سطح سیستم (فرآیندهای تعاملی داخل فامیلی) ممکن است مفید باشند تا انعطاف پذیری و انطباق پذیری بیشتر درمان در برخی موارد ترکیبی از دارو با روان درمانی ممکن است مؤثر باشد.

مشاوره کودک در خلخال تلفنی

اگر چه نوع روان درمانی متعددی وجود دارد، یک توافق عمومی وجود دارد که تمام روان درمانی روش های روانشناسی یادگیری است. تمرکز یادگیری در هر دو درون فردی (خواسته ها و انتخاب های خود) و بین فردی (چگونگی انطباق با دیگر افراد مهم) تعامل می کند روان درمانی معمولا شامل یک تعامل رسمی یا فرایند بین فردی بین دو یا چند طرف است. یک حزب (درمانگر) حرفه ای آموزش دیده است که شرایطی را فراهم می کند (مثلا حمایت، پذیرش و تشویق) برای تقویت روابط بین فردی و تجربیات سیستماتیک که برای اصلاح احساسات، افکار، نگرش ها و رفتارهایی که ثابت شده اند مشکل به طرف دیگر (“مشتری”). “مشتری” ممکن است یک فرد یا ترکیبی از افراد (به عنوان مثال زن و شوهر، گروه، خانواده، یا خانواده های چندگانه) که به طور داوطلبانه یا غیر داوطلبانه به درمان یا به کار گرفته شده اند.

“درمانگر” از روش درمان استفاده می کند که به لحاظ منطقی با برخی از نظریه های ریشه های شخصیت، توسعه، نگهداری و تغییر شخصیت مرتبط است. روان درمانی یک تصحیح سریع یا پاسخ آسان نیست، بلکه یک فرایند پیچیده و غنی است که می تواند نشانه ها را کاهش دهد، بینش را فراهم کند و کیفیت زندگی یک کودک یا نوجوان و عملکرد کلی خانواده را بهبود بخشد.

روش های درمان

انواع مختلفی از روش های درمان با کودکان و خانواده ها، از جمله خانواده های فردی، گروهی و خانوادگی (و یا زوج ها) استفاده می شود. در هر چارچوب، روان درمانگر ممکن است از تکنیک های یک یا چند جهت گیری نظری استفاده کند. رویکردهای خاص درمانی بسته به گرایش پزشک، سن کودک، ماهیت و منبع مشکالت ارائه شده و منابع موجود خانواده متفاوت خواهد بود. درمان گروهی اغلب به عنوان یک درمان اولیه یا به عنوان یک راهکار دیگر برای درمان استفاده می شود. گروه ها می توانند به کودکان و نوجوانان کمک کنند تا بتوانند با مشکلات و تغییر احساسات و رفتارها از طریق کار با یک درمانگر و تعامل با همسالان خود که با مبارزات مشابه روبرو هستند، کمک کنند.

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد