خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در جاسک

مشاوره کودک در جاسک

مشاوره کودک در جاسک

مشاوره کودک در جاسک : کودکان آیندگان یک کشور به حساب می آیند و تربیت آن ها نیز مورد اهمیت است. در تربیت فرزندان مخصوصا در سن های پایین، پدر و مادر نقش اساسی دارند و آموزش دهنده های کودکان محسوب می شوند. برای این که کودکان همیشه آموزش های درستی داشته باشند، مشورت با یک راهنما نقش پر رنگی ایفا می کند. مشاوره کودک در تربیت و آموزش کودکان به کمک شما می آیند و با آموزش مهارت هایی، شما را در تربیت فرزندان آگاه و آماده یاری می دهند.

مشاوره کودک در جاسک آنلاین

مشاور کودک با توجه به تیپ شخصیتی کودک و خانواده و موضوع ای که مطرح است راه حلی مناسب با کودک شما جلوی پایتان می گذارد. مشاوره کودک را می توانید از طریق ارتباط تلفنی و یا مراجعه حضوری به کلینیک ها، مراکز روانی و درمانی، درمانگاه ها و مدارس پیدا کنید و از مشاوره های آن ها بهره مند شوید. مشاوران کودک با آگاهی از نقاط ضعف و قوت و رفتار های کلی کودکان در به دست آوردن شناختی درست از فرزندتان شما را یاری می دهند.

مشاوران کودک چگونه مشاوره می دهند؟

مشاوران کودک به شما کمک می کنند تا به سوالات مختلفی که در ذهن کودکان مطرح می شود و به شما بیان می کنند جواب دهید و باعث کنجکاوی بیش تر آن ها نشوید چون که کنجکاوی بیش از حد کودکان باعث مشکلات و عواقب بد تری نیز می شوند. مشاور کودک اثر پذیری بالای کودکان را به خوبی می دانند، آن ها می گویند که حتی محیط محل زندگی افراد یک خانواده نیز روی شخصیت کودک در دراز مدت اثر می گذارد. برای مثال اگر محل زندگی شلوغ و با سرو صدای زیاد باشد باعث می شود که کودکان احساس امنیت و آرامش را کم تر حس کنند.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

43 52 907 909

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد