خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در تفرش

مشاوره کودک در تفرش

مشاوره کودک در تفرش

مشاوره کودک در تفرش : آموزش درست و صحیح فرزندان برای والدین اهمیت زیادی را دارد. بنا براین پدرو مادر تمام تلاش خود را برای تربیت صحیح فرزند می کنند. کودکی زمان رشد جسمانی و روحی انسان است و دوره ای برای آموزش و تربیت فرزند نیز محسوب می شود. برای این که کودک همیشه صحیح ترین رفتار ها را بیاموزد، پدر و مادر باید دقت و توجه کافی را داشته باشند.

نقش پدر و مادر

والدین یک کودک در تربیت فرزند بیش ترین تاثیر را می گذارند و سپس محیط و دوستان و اطرافیان گاهی به صورت نا خودآگاه  و گاهی آگاهانه در آموزش فرزندان نقش دارند. کودکان که از همه چیز آگاهی ندارند، معمولا خیلی از کار ها را از پدر و مادر تکرار می کنند. پس والدین باید همیشه در حضور کودکان مراقب بروز رفتار هایشان باشند. اگر از کودک خود رفتار هایی مانند پرخاشگری، گریه های بی دلیل، عصبانیت، قهر و گوشه گیری و مواردی از این قبیل دیدید و به تنهایی نتوانستید علت را شناسایی کنید و آن را حل کنید، به مشاور کودک مراجعه کنید.

مشاوره کودک

مشاوره کودک، یکی از انواع مشاوره ها است که با برقراری ارتباط مناسب میان خود و کودکان به بر طرف کردن برخی از عادات اشتباه  کودک می پردازد. مشاور کودک را می توانید از راه های مختلفی پیدا کنید. با برقراری ارتباط های تلفنی می توان از مشاوره کمک بگیرید که یکی از کم هزینه ترین راه ها به حساب می آید. مراجعه حضوری به مراکز درمانی، کلینیک های روانی و درمانی و بعضی از درمانگاه ها نیز برای گرفتن مشاوره امکان پذیر است. اگر در تربیت کودکتان فقط کمی راهنمایی نیاز داشتید می توانید با خواندن کتاب های روانشناسی در این زمینه، شرکت در کلاس ها و دوره هایی با موضوع آموزش کودکان نیز از راهنمایی بهره مند شوید.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن زیر تماس حاصل فرمایید.

43 52 907 909

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد