خانه / مشاوره خانواده / مشاوره کودک در ترکمن

مشاوره کودک در ترکمن

مشاوره کودک در ترکمن

مشاوره کودک در ترکمن : هر پدر و مادری سلامت فرزندشان برایشان اهمیت دارد. به همین دلیل در همه ی کار ها فرزندشان را یاری می دهند و برای آن ها ارزش زیادی قائل هستند. سلامت هر انسانی از دو قسمت تشکیل شده، سلامت روحی و سلامت جسمی. سلامت روحی به مراتب اهمیت بیش تری دارد و سلامت آن مهم تر است.

فرزندان در سنین کودکی آسیب پذیرتر هستند و سلامت روحی آن ها تضمین دهنده آینده آن ها نیز است، بنابراین سلامت روحی کودکان برای والدین آن ها نیز مهم است. اگر فرزند شما در دوران کودکی به سر می برد، از کلاس ها و دوره هایی با موضوع روابط با کودکان و تربیت صحیح آن ها استفاده کنید ولی اگر در آموزش و یا سلامت کامل روحی کودکتان دچار مشکل شدید به مشاور مراجعه کنید.

مشاوره کودک در ترکمن رایگان

مشاوره کودک، فردی است که در زمینه کودکان به پدر و مادر ها مشورت و راهنمایی می دهد. مشاوره کودک مانند دیگر رشته های مشاوره، رشته ای تخصصی است که فرد باید دارای سوابق فراوان باشد تا بتواند مشاوره ای مناسب ارائه دهد. مشاوره کودک به دلیل مهارت و تجربه هایی که دارد حتی بعد از تشکیل یک جلسه مشاوره می تواند از سلامت کامل کودک شما اطلاع یابد. سپس به خانواده و کودک کمک می کند که مشکلاتی که مطرح است را حل کند.

برای هر مسئله ای که در کودکان مطرح می شود راه ها و روش های متفاوتی برای حل وجود دارد اما مشاور با توجه به نقشی که ایفا می کند با استفاده از عوامل مختلفی مثل سبک زندگی، نوع شخصیت والدین و تیپ شخصیتی کودک راهی مناسب را اتنخاب می کند.

از کجا مشاوره بگیریم؟

برای گرفتن مشاوره راحت ترین راه، مشاوره های تلفنی است اما برای مشاوره حضوری به مراکز آموزشی و روانی و کلینیک های درمانی نیز می توانید مراجعه کنید.

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

43 52 907 909

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد