خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در بندر لنگه

مشاوره کودک در بندر لنگه

مشاوره کودک در بندر لنگه

مشاوره کودک در بندر لنگه : پدر و مادر در زندگی وظایف زیادی نسبت به افراد و زندگی شخصی دارند و هر کسی در جامعه باید وظیفه خود را بداند و به آن ها عمل کند. یکی از اساسی ترین وظایف پدر و مادر ها آموزش و تربیت فرزندانی خوب است.

تربیت فرزندان نیازمند به آگاهی، مهارت و همین طور تلاش های فراوانی است، زیرا که تربیت فرزندان صالح گاهی اوقات سخت تلقی می شود. برای این که از تربیت صحیح فرزندانتان اطمینان داشته باشید باید از سن مناسب شروع به آموزش به آن ها کرد.

سن مناسب برای تربیت و آموزش، دوران کودکی است. دراین دوره به دلیل کم سن بودن فرزندان آموزش پذیری بالایی وجود دارد؛ و کار مهارت آموزی به فرزندان را آماده تر و راحت تر نشان می دهد.

مشاوره کودک در بندر لنگه رایگان

مشاوره کودک در سنین کودکی فرزندتان به کمک شما می آیند و با مشورت دادن به شما نقش راهنما را در خانواده ایفا می کنند. مشاور کودک با توجه به این که درس این کار را خوانده و تجربه فراوانی در این زمینه دارد، به خوبی با کودکان ارتباط کلامی می گیرند و در آموزش صحیح و اصلاح برخی از موضوعات به شما یاری می رسانند.

مشاوران کودک

موضوعی که مشاوران نیز به آن اعتقاد زیادی دارند، این است که تاثیر پذیری فرزندان در سنین پایین و کودکان بسیار بالاست. و به راحتی رفتار های اطرافیان خود را تکرار می کنند. والدین کودکان نیز باید به این مورد توجه ویژه ای داشته باشند.

پدر و مادر ها باید در بروز هر رفتاری نسبت به اتفاقات، عکس العمل های تند خود را کنار بگذارند. و با کمک آموزش های مشاور مهارت هایی بیاموزند. تا بتوانند عصبانیت خود را کنترل کنند. این موارد به کودکان کمک می کند که رفتار هایی آرام و درست همیشه از خود نشان دهند.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد