خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در بندرعباس

مشاوره کودک در بندرعباس

مشاوره کودک در بندرعباس

مشاوره کودک در بندرعباس : کودکان دارای ویژگی ها و سنی هستند که اهمیت از لحاظ آموزشی دارد. برای مشاوران نیز این سن از اهمیت بالایی برخوردار است و اطرافیان کودکان نیز باید دقت کافی به این مسئله را داشته باشند. کودکان به دلیل ویژگی هایی از قبیل حساس بودن، داشتن دقت بالا، شیطنت ها، تاثیر پذیری که مختص به سن کودکان است، حساسیت این دوره سنی را بالا می برد.

پدر و مادر ها در قبال فرزندانی که دارا هستند، مسئول هستند و باید در تربیت و آموزش آن ها از نظر مالی و معنوی تمام تلاش خود را بکنند. اما برخی از والدین نسبت به آموزش کودکان آگاهی کافی و مهارت های مورد نیاز را ندارند، برای همین از مشاوره کمک می گیرند.

مشاوره کودک در بندرعباس رایگان

مشاور کودک تلفنی و حضوری در مشاوره هایی در زمینه تخصصی کودکان می دهند، در آگاه سازی پدر و مادر ها نقشی اساسی دارند. برای این که از مشاوره هایی که می گیرید مطمئن باشید از مراجع دارای مجوز و اطمینان مراجعه کنید. مشاوره کودک به شما و خانواده تان راهنمایی می رساند تا برخورد صحیح با کودکان، درباره اثرگذاری بالای کودکان و درباره مشکلاتی که ممکن است برای فرزندتان در سنین پایین رخ دهد، توضیح می دهد.

مشاوره

نقش پدر و مادر در تربیت فرزندان حتی از مشاور بیش تر است. پدر و مادر منشا تقلید کار ها برای کودکان به شمار می آیند، نقش زیاد والدین را توجیح می کند. والدین می توانند با حرف زدن با فرزندشان، چگونگی بروز احساسات به دیگران و چگونگی برخورد با مشکلات و اتفاقات جدید زندگی را به آن ها آموزش و گوشزد کنند. از تاثیر پذیری بالای فرزندان کم سن از محیط اطرافشان غافل نباشید و همیشه به دنبال محیطی آرام و مثبت باشید تا کودک تان در آینده نیز دچار مشکلات سخت نباشند.

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

43 52 907 909

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد