خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در بابل

مشاوره کودک در بابل

مشاوره کودک در بابل

مشاوره کودک در بابل : سلامت، موضوعی مهم و ضروری است و برای آن باید زحمت زیادی را کشید تا آن را حفظ کرد و یا این که به دست آورد. برای هر پدر و مادری نیز سلامت فرزند اش اهمیت دارد. به نظر خیلی از روانشناسان سلامت روان اهمیت بیش تری حتی از سلامت جسمی دارد. سلامت روحی و روانی فرزندان در سنین پایین بر روی آینده آن ها نیز اثر می گذارد و تاثیرات فراوانی به همراه دارد.

کودکی، دورانی در سنین پایین فرزندان است که همین طور زمان تربیت و پرورش کودکان  همین دوره است. اما اگر برای شما به عنوان پدر و مادر آموزش صحیح و دارا بودن سلامت کامل اهمیت و ارزش دارد، راهنمایی های افرادی آگاه و با تجربه مانند مشاور کودک را نادیده نگیرید.

مشاوره کودک در بابل آنلاین

مشاوره کودک در زمینه کودکان به شما راهنمایی می رساند و اگر درباره کودکتان سوالی داشته باشید می توانید  با مشاور مشورت کنید. مشاوره کودک رشته ای تخصصی است که از زیر شاخه های رشته بزرگ روانشناسی به حساب می آید. مشاوران کودک با استفاده از تجهیزات و روش های بسیار نوین و مدرن از سلامت روانی کودک شما آگاهی کسب می کنند و بعد از آن درباره شخصیت کودک اطلاعات جمع آوری می کنند و به خانواده کودک ارائه می دهند.

مشاوره ی کودک

مشاور کودک با برگزاری جلسات متعدد با والدین فرزندان و خود فرزندان صحبت می کند. مشاور در آگاه سازی پدر و مادر ها نقش دارد و به آن ها مهارت هایی را می آموزد که در تربیت کودکان به کار بگیرند. مشاوران معمولا به این موضوع تاکید دارند که تاثیر پذیری کودکان از اطرافشان بسیار بالا است و باید در انتخاب محل زندگی کودک و دوستان و اطرافیان کودکان دقت کرد. اما حواستان باشد که حساسیت بیش از حد به خرج ندهید.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

43 52 907 909

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد