خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در ایوان

مشاوره کودک در ایوان

مشاوره کودک در ایوان

مشاوره کودک در ایوان :

بهترین مشاور کودک – مشاوره کودک و نوجوان – مشاوره تلفنی تربیت کودک – مشاوره تربیت کودک تلفنی

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

کودکان در هر سنی که باشند از خردسالی گرفته تا جوانی و نوجوانی نیاز به توجهات خاص و زیادی دارند. اگر شما صاحب فرزندی می شوید در ابتدا باید طرز برخورد و تربیت او را قبل از هر چیز دیگری بیاموزید. بسیاری از خانواده ها با این که فرزندشان اکنون در سنین جوانی و یا نوجوانی به سر می برد اما هنوز هم آن طور که باید درباره تربیت فرزند شان اطلاعات کامل و دقیقی ندارند آن طور که باید فرزندشان را پرورش نداده اند. بهترین کار برای این که برای تربیت فرزند تان هیچ کم و کاستی وجود نداشته باشد مراجعه به مشاور کودک است.

مشاوره کودک در ایوان رایگان

مشاوران کودک روانشناسانی هستند که در حوزه روانشناسانی هستند که در حوزه تخصصی کودک فعالیت می کنند و می تواند با کودکان و والدین آن ها ارتباط های لازم را برقرا کرده و مشکلات پیش آمده را در بین آن ها حل می کنند. اگر شما هم احساس می کنید مشکلاتی بین شما و یا فرزندان تان  در محیط خانواده وجود دارد حتما قبل از این که این مشکلات آن قدر عمیق شود که نتوانید آن ها را حل کنید به مشاور کودک مراجعه کرده و مسائل تان را حل کنید.

مشاور کودک

هنگامی که شما با مشاوران کودک صحبت می کند فرد مشاور می تواند با صحبت با شما به شخصیت شما و رفتار های فرزند تان پی برده و راه حل های متناسب با شرایط شما را به شما ارائه دهد تا شما عزیزان بتوانید به آسانی مشکلاتان را حل کرده و در خانواده به همراه فرزندتان به آرامش برسید.

مشکلات فرزندان در خانواده

مشکلی که بسیاری از خانواده ها با فرزند شان دارند پرخاشگری است. کودکان در سنین مختلف به خصوص در سنین نوجوانی ممکن است بسیار پرخاشگری کنند و خانواده ها نتوانند با این رفتار آن ها کنار بیایند. اولین کاری که در این زمان باید انجام دهید ریشه یابی کردن این پرخاشگری است. شما باید بایبید که چرا فرزند شما به شما پرخاش می کند و مثل گذشته آرام نیست. در این مسیر توصیه می شود که حتما با یک مشاور کودک صحبت کنید و نظر تان و پیشنهادات او را در این زمینه جویا باشید. چرا که مشاوران به دلیل تجربه های بالایی که در این زمینه دارند می توانند بسیار مفید واقع شده و بسیاری از مشکلات را از میان بردارند

مشاور کودک تلفنی

اگر شما هم به هر دلیلی نمی توانید به مراکز مشاوره مراجعه کنید ما برای شما راهکار بسیار مناسبی را در نظر داریم شما عزیزان می توانید با تماس با مشاوران تلفنی مشکلات تان را با یک مشاوره خبره بیان کرده و توصیه های مورد نیاز تان را از او دریافت کنید. اگر احساس کردید که مشاوره های تلفنی برای شما کافی نیست می توانید با مشاوره مد نظر تان به صورت حضوری نیز جلسات مشاوره ای را برگزاری کنید تا به طور کامل مشکلات تان را در زمینه کودک و خانواده حل کنید.

مرکز مشاوره

مرکز مشاوره مالیم گروه در نظر دارد تا برترین تیم مشاوره ای خود را در زمینه مشاوره کودک و مشاوره خانواده به صورت تلفنی و هم چنین به صورت حضوری در اختیار شما عزیزان قرار دهد تا بتوانید به آسانی به حل مشکلات تان پرداخت و دغدغه های فکری خود را کاهش دهید.

 

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد