خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در املش

مشاوره کودک در املش

مشاوره کودک در املش

مشاوره کودک در املش : کودکان عنصر های های مهمی برای هر جامعه و کشور هستند. والدین نقش تربیت و آموزش آن ها را به عهده دارند. همچنین سلامت روحی و روانی کودکان اهمیت زیادی دارد. بعضی از پدر و مادر ها به خاطر آگاهی پایینی که دارند در آموزش کودکان خود گاهی اوقات دچار اشتباه می شوند و نمی توانند درست در آموزش آن ها اثر بگذارند.

اگر شما هم در این راه به مشکل برخورده اید و نیاز به مشورت دارید؛ به مشاوره کودک مراجعه کنید. مشاوره کودک در مسائل مربوط به کودکان پاسخ گوی شما است.

مشاوره کودک چه کسی است

مشاور کودک یکی از انواع مشاور ها هستند که در رشته مشاوره کودک تحصیل کرده اند و در این رشته تجربه نیز کسب کرده اند. مشاوره کودک یکی دیگر از گرایش های روانشناسی نیز است. مشاور با برگزاری حداقل یک جلسه به شخصیت کودک آگاهی می یابد و مشکلات را شناسایی می کند. مشاور کودک در حل همه مسائل کودکان موفق می شوند.

زیرا که آگاهی آن ها از مسائل روز کافی است، تجربه لازم را دارند و همین طور مهارت هایی را می دانند که موجب بهبود مشکلات می شود. افسردگی و دوری کودکان از جمع، کم حرف شدن آن ها، پرخاشگری و عصبانیت، دروغ گویی و یا ترس های بی دلیل که باعث دردسر می شوند و همه ی این موارد با همراهی مشاور حل می شود.

از کجا مشاوره کودک بیابیم

اگر فقط برای راهنمایی به مشاور کودک مراجعه می کنید، می توانید در کلاس ها و دوره های آموزشی نیز شرکت کنید که به شما کمک می کند. اما اگر فرزند شما با مشکلی جدید درگیر است با مراجعه حضوری به کلینیک های و مراکز درمانی و روانی، درمانگاه ها، بیمارستان ها و مدارس به کمک کودکتان بروید. همین طور مشاوره های تلفنی نیز در حل مسائل تاثیرات خوبی دارد.

روانشناسی کودک

کودکان به دلیل ویژگی هایی که دارند همیشه مورد توجه پدر و مادر و روانشناسان هستند. والدینی که فرزندانی در سنین کودکی دارند معمولا همیشه نگران کودکان خود هستند و برای آن ها ارزش زیادی قائل اند، زیرا کودکی دوران تاثیر گذاری در زندگی آن ها است و آموزش های اولیه زندگی در این دوره شکل می گیرد. کودکان که دارای روحیه ی حساس، دقت بالا و شیطنت هستند، تاثیرات زیادی را همیشه از اطراف خود می گیرند. اگر فرزند شما در دوران کودکی به سر می برد و شما درباره آموزش او نگران هستید و نیاز به کمک دارید حتما ادامه را بخوانید.

مشاوران کودک چه کاری انجام می دهند

مشاوره کودک یکی از این مواردی است که وجودش برای راهنمایی به شما در تربیت کودکان ضروری است. مشاوره کودک نیز یکی از زیر شاخه های رشته روانشناسی است که البته به رشته ای تخصصی تبدیل شده است. همان طور که گفته شد کودکان دارای ویژگی هایی هستند که باعث می شود تاثیر پذیری آن ها از محیط اطرافشان بالا باشد.

آن ها به راحتی از محل زندگی، دوستان خود و از همه مهم تر از پدر و مادر خود تاثیر می پذیرند. برای این که این تاثیر پذیری همیشه در مسیری مثبت باشد، مشاور به شما راهنمایی های خواهد کرد که با آموزش مهارت هایی خواهد بود. مشاوران کودک دارای ارتباطات قوی هستند که باعث ایجاد رابطه قوی میان خود و کودکان می شوند و کار را برای والدین نیز راحت تر می کنند.

مشاور کودک در حل چه چیز هایی به والدین آن ها کمک می کنند

مشاور به دلیل سوابقی که به دست آورده در حل هر مشکلی در کودک موفق است. گوشه گیری بی دلیل، سوالات زیاد و بی پاسخی که بعضی از کودکان مطرح می کنند و همگی این موارد به کمک مشاوره کودک حل می شود.

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

43 52 907 909

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد