خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در اصفهان

مشاوره کودک در اصفهان

مشاوره کودک در اصفهان

مشاوره کودک در اصفهان :وظیفه خانواده رهبری مداوم کودک است و این امری است که والدین باید آن را نصب العین خود قرار دهند.این سخن بدان مناسبت است که برخی از پدران و مادران در رابطه با فرزندان خود این احساس را دارند که تنها تذکری چند به کودک در رابطه با حیات آینده اش آنها را در انجام وظیفه تربیتی و مسؤولیتی که بر عهده دارند و برئ الذمه میکند در حالیکه مسأله این چنین نیست.

 شما در تمامی زمینه های مشاوره خانواده می توانید سوالات خود را از مشاو.رین مالیم گروه بپرسید.

کافیست با مشاوران مالیم گروه تماس گرفته و  سوالات و راهنمایی که لازم دارید را مطرح کنید.

مشاوره کودک در اصفهان

 

برای دریافت مشاوره تربیت کودک با مشاوران مالیم گروه تماس بگیرید.

خانواده وظیفه دارد در هر مرحله و مقطع سنی و در هر شرایط و امکاناتی که پدید می آید و در هر فرصت و موقعیتی به انجام وظیفه و رسالت تربیتی خود بپردازد و طفل را به زندگی و شرایط حیات مأنوس و آشنا سازد.هنجار های لازم را به او بیاموزد و کودک را برای دستیابی بیک زندگی شرافتمندانه و سازنده آماده نماید.

مشاوره کودک تلفنی در اصفهان

گفتیم وظیفه والدین رهبری مداوم است ولی این رهبری بدان معنی نیست که والدین بجای کودک فکر کنند،بجای او مشق بنویسند و یا وابستگی طفل را بخود آنچنان شدید کنند که او هرگز نتواند بدون اجازه والدین تصمیم بگیرد.

چنین شیوه رهبری موجبات در جازدن،تنبلی ذهن،بی ارادگی و سستی اندیشه را در کودک فراهم خواهد ساخت و او در آینده قادر نخواهد بود که برای حیات فردی و جمعی خود برنامه ریزی کرده و به نتایجی مثمر و مفید دست یابد.

او را رهبری کنید و بهترین شیوه رهبری این است که اولا در سایه محبت ها،القاآت و مهرورزی ها توجه کودک را به سوی خود جلب کنید و ثانیا با رفتار و گفتار الگوگونه خود او را تبعیت و تسلیم شرایطی وا دارید که مورد توجه و نظر شماست.بذر دوستی را در دل او بکارید و بعد مطمئن باشید او بدنبال شما روان خواهد شد.

برای ارتباط با  مشاوره خانواده تلفنی از طریق تلفن ثابت تماس بگیرید.

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد