خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک در اردبیل

مشاوره کودک در اردبیل

مشاوره کودک در اردبیل

مشاوره کودک در اردبیل :

مشاوره کودکان دبستانی – مشاوره تربیت کودکان – مشاوره کودکان پرخاشگر – مشاوره کودک تلفنی

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

به طور کلی، والدین و معلمان منبع اصلی اطلاعات مورد استفاده برای تصمیم گیری تشخیصی در مورد عملکرد فرزند هستند. این ممکن است توضیح دهد که چرا اختلالات رفتار خارجی یا اختلال رفتار، 30 تا 50 درصد از همه ارجاع های کودک را برای خدمات بهداشت روانی می دانند. رفتار بیرونی کودکان محیط مدرسه را در مدرسه متوقف می کند، باعث ارجاع معلمان و مدرسان می شود و زندگی خانوادگی را مختل می کند و باعث ارجاع توسط والدین می شود.

مشاوره کودک در اردبیل تلفنی

جمع آوری اطلاعات از چندین خبره و همچنین استفاده از روش های مختلف (مانند مشاهدات، مصاحبه ها و پرسشنامه ها) برای جمع آوری اطلاعات، روش استاندارد برای تشخیص مشکلات دوران کودکی است، اما همچنین می تواند باعث بروز مشکلات مربوط به تفسیر شود به منبع اطلاعات به عنوان مثال، گزارشات و رتبه بندی های جمع آوری شده از متخصصان مختلف ممکن است در درجه و شدت متفاوت باشد و گاهی اوقات حتی با یکدیگر اختلاف نظر دارند، مثلا زمانی که یک کودک توسط معلمان گزارش می شود، اما نه به دلیل اینکه والدین آن را بیش از حد فعال کرده اند.

اختلافات کودک و خانواده

اگرچه چنین اختلافات میان منابع ممکن است قطعا تفاوت های رفتار کودک را به عنوان عملکرد خواسته های دیفرانسیل واقعی در چندین موقعیت (یعنی خانه و مدرسه) نشان دهد، اما ممکن است تفاوت ها در نگرش ها و قضاوت ها را در میان افراد مختلف نشان دهد. درک والدین از انحراف و ارزیابی فرزندان خود در مقیاس های استاندارد شده به طور قابل توجهی مربوط به نشانه های خود را از بیماری روان پریشی، اختلافات زناشویی، انتظارات رفتار کودک، عزت نفس والدین و استرس گزارش شده در خانه. این عوامل می تواند به نوبه خود بر ماهیت و شدت اختلال کودک و نیز تمرکز و اثربخشی مداخله تأثیر بگذارد.

تمرکز درمان

این فرآیند ارجاع بالغ ممکن است به سردرگمی در مورد هدف مطلوب درمان کمک کند. اگر چه یک کودک ممکن است مشکل “شناخته شده” را در نظر بگیرد، تحقیقات متوجه معاملات معکوس بین کودک در حال توسعه و محیط های مختلف اجتماعی و محیطی است که در آن رشد می کند. بنابراین، با توجه به خانواده یا مدرسه، مشکل شناسایی ممکن است یک کودک مضطرب یا افسرده باشد، اما درمانگر، بسته به جهت گیری نظری او، ممکن است منبع اختلال را به عنوان مقدمه در سیستم خانواده بزرگتر (به عنوان مثال، ازدواج درگیری)، بیشتر توسط جامعه یا سیستم اجتماعی (به عنوان مثال، خشونت محله) که در آن خانواده تعبیه شده است.

انتخاب افرادی که باید مورد درمان قرار گیرند و رویکرد درمانی استفاده شود تا حد زیادی توسط چگونگی درک و ارائه مباحث ارائه شده تعیین می شود.

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد