خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک تلفنی

مشاوره کودک تلفنی

مشاوره کودک تلفنی

مشاوره کودک تلفنی : یکی از اصلی ترین و مهم ترین وظایف پدر و مادر در خانواده تربیت صحیح فرزندان می باشد . به نوعی می توان گفت هر پدر و مادری تمام تلاش و سعی خود را برای بهبود زندگی فرزندانش می کند و همواره در تلاش اند که شرایطی را رقم بزنند که فرزندشان همواره در آسایش و رفاه باشد .

برای مشاوره کودک با مشاوره خانواده تلفنی مالیم تماس بگیرید.

اما اکثرا بر این باورند که ابندا فرزندان باید از نظر مالی پشتیبانی شوند . چه بسا خانواده هایی هستند که از وضعیت مالی بسیار مناسب و خوبی برخوردارند اما فرزندان آنان از لحاظ روحی وضعیت مناسبی ندارند وبر خلاف آنچه اکثریت مردم فکر می کنند آنها احساس خوشبختی نمی کنند .

مشاوره کودک

بنابراین باید گفت تنها پول نمی تواند تامین کننده آینده فرزندان باشد و باید ابتدا سعی شود شخصیت آنها را به درستی شکل داد تا آنها بتوانند در جامعه به خوبی زندگی کرده و فرد موثری باشند . باید سعی شود فرزنذدان به گونه ای تربیت شوند و پرورش یابند که علاوه بر اینکه از مهر و محبت و توجه پدر مادر و اطرافیان برخوردارند با مشکلات و سختی های زندگی نیز آشنا شوند .

تا ادر مواقع رو یا روی با مشکلات زندگی بتوانند به خوبی تصمیم گیری نمایند و به نوعی بتوانند با سختی ها مقابله کنند .

اگر در تربیت فرزند خود حساس بوده و می خواهید به نوعی به بهترین وجه فرزندان خود را پرورش دهید بهترین راه مشاوره است .

شما می توانید با استفاده از مشاوره کودک تلفنی گروه مالیم به راحتی با مشاورین تماس گرفته و با آنها در این رابطه مشورت نمایید .

این مسئله باید مد نظر والدین گرامی باشد که کوچکترین کم کاری و سهل انگاری در امر تربیت فرزندان می تواند تاثیرات جبران ناپذیری در آینده آنها و جامعه داشته باشد . پس باید  علاوه بر مسائل مالی بر امور تربیتی و پرورش فرزندان نیز بسیار دقت شود.

برای مشاوره تلفنی کودک با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *