خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک تلفنی رایگان

مشاوره کودک تلفنی رایگان

مشاوره کودک تلفنی رایگان

مشاوره کودک تلفنی رایگان : برقرای ارتباط با کودکان به نوعی می توان گفت کار بسیار پیچیده ای است . منظور از برقراری ارتباط این است که بتوان آنها را از لحاظ شخصیتی بررسی نمود و خصوصیات فردی آنها را به صورت کامل شناخت.

برای دریافت مشاوره کودک با ما تماس بگیرید

شماره تماس 43 52 907 909

تماس فقط از طریق تلفن ثابت – بدون پیش شماره

برای مشاوره کودک می توانید با مشاوره خانواده تلفنی  مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

این مسئله را نیز  کارشناسان و مشاورانی که در این زمینه فعالیت داشته اند نیز بیان کرده اند . برای اینکه بتوان به راحتی با کودکان ارتباط برقرار نمود می بایست فرد کاملا از لحاظ علمی و تجربی آشنایی کامل با مسائل مربوط به کودکان داشته باشد .

البته باز هم این نکته را ذکر می کنیم که این برقراری ارتباط به معنی رابطه ای که والدین ، خوانواده و اطرافیان با کودک دارند نمی باشد

مشاوره کودک

هر پدر و مادر از همان روزهای قبل از تولد فرزند دغدغه های تربیت کودک را دارند و همواره نگران این امر هستند که آِنده روشنی را برای فرزند خود رقم بزنند .

تربیت فرزندان و چگونگی رفتار با آنها شاید ابتدا امری ساده به نظر بیاید اما پس از گذشت مدتی ممکن است رفتارهایی از کودک و فرزند شما سر بزند که برای شما تعجب آور باشد و شما نتوانید این رفتارها را درک کنید و علت و ریشه ی آنها را شناسایی کنیید .  در این زمان بهتر است از افرادی که در این زمینه دارای اطلاعات و تجربیات کافی دارند مشاوره کودک تلفنی راهنمایی بگیرید .

زیرا کودکان رفتارهای پیچیده ای دارند و ممکن است بعضی از رفتارهای آنان نا خواسته نبوده و دلیلی داشته باشد که اگر به موقع شناخته نشوند باعث مشکلات روحی برای کودک شوند .

اگر به دنبال مشاورین با تجربه در این امر می باشید می توانید در هر زمان از طریق تلفن ثابت با مشاورین گروه مالیم تماس برقرار کرده و مشکلات کودکان خود را باآنها در میان بگذارید و در کوتاه ترین زمان راه حل مناسب را دریافت نمایید .

برای تماس با مشاوران مالیم گروه می توانید همه روزه از ساعت 8 صبح الی 1 شب از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد