خانه / مشاور کودک / مشاوره کودک آنلاین

مشاوره کودک آنلاین

مشاوره کودک آنلاین

مشاوره کودک آنلاین یا مشاوره غیر حضوری، جایگاه ویژه ای در بین خانواده ها پیدا کرده است.این نوع مشاوره به صورت تخصصی توسط یک مشاوره خانواده ارائه می شود.

مشاوره کودک آنلاین
مشاوره کودک آنلاین

مشاوره کودک آنلاین، نیازی به مراجعه حضوری به دفاتر مشاوره را ندارد، همچنین از هزینه های اضافی رفت و آمد و مشاوره دیگر خبری نیست، زیرا این مشاوره ها به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده می شود.
شما می توانید با داشتن اینترنت و گوشی همراه، در هر کجا از کشور که هستید با مشاوره کودک به صورت آنلاین صحبت کنید و مشکلات کودکتان را با آن ها درمیان بگذارید.

اکثر کودکانی که با مشکلات روحی و روانی مواجه هستند، به علت مشکلاتی بوده است که قبلا در خانواده ی آن ها وجود داشته است و بزرگ شدن در آن خانواده به کودک آسیب های روحی و روانی جدی وارد خواهد کرد.

بهترین مشاوره کودک آنلاین

در سال های گذشته کودکان سالم تری در خانواده ها زندگی می کردند اما امروزه مشاهده می کنیم آمار کودکانی که از مشکلات جسمی و روحی رنج می برند بیشتر شده است.

مشاوره کوک آنلاین به علت تخصص و توانایی کافی در شناخت کودکان می تواند هم به خانواده ها و هم به کودکان در بهبود این مشکلات کمک کند.
زمان های مناسبی که شما باید با یک مشاوره کودک صحبت کنید عبارتند از: اختلالات در غذا خوردن، سابقه اختلالات روانی در خانواده، آسیب رساندن به خود و هر تغییر غیر متعارفی که در فرزند خود مشاهده کردید.

نباید کودک شما دچار نابسامانی در غذا خوردن شود، هرچه این اختلالات بیشتر شود، درمان کودک هم با سختی رو به رو می شود.
اگر کودک شما حتی یک بار اقدام به آسیب زدن به خود کند مثلا دست خود را ببرد، این عوامل را جدی بگیرید و سریعا با مشاوره کودک صحبت کنید.

کودکان نباید مدت زیادی درگیر اضطراب و افسردگی باشند، با کمک مشاوره خانواده آنلاین می توانید کودک خود را از این برهه ی خطرناک بیرون بیاورید، زیرا این موارد باعث آسیب های روحی در آینده کودک می شود.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد