خانه / مشاور کودک / مشاوره کودکان دبستانی

مشاوره کودکان دبستانی

مشاوره کودکان دبستانی

مشاوره کودکان دبستانی و اینکه غفلت از تربیت کودک موجب آن می شود که شخصیت طفل و عزت نفس او رشدنکند،با راه و رسم حیات اجتماعی آشنا و مأنوس نشوند،هم چون علف هرزی شوند که خودرو باید رشد یابند و بزرگ شوند.

بگفته یکی از دانشمندان هم چون گوساله ای می شوند که مادرش او را نلیسیده باشد و طبیعی است در چنین صورتی،از چنین افراد جز فساد اخلاق،بزهکاری و جنایت نمیتوان انتظار داشت.

برای دریافت مشاوره کودک به صورت تلفنی با ما تماس بگیرید.

انسانی لایق و در خور شأن انسانی باشند و نه جامعه از وجودشان توانسته است بهره ای گیرد و ما در فصول بعدی در پی اثبات این مدعا خواهیم بود.ممکن است والدین در امر تربیت فرزندان دچار مسامحه یا غفلت گردند و فرزندان آنچنان که شایسته و ضروری است تربیت شوند.

در چنان صورتی امکان سازندگی مجدد وجود دارد ولی با ذکر این نکته که این امر اولا دشوار است و ثانیا به شرایط سنی و مدت زندگی منحرفانه فرد بستگی دارد.هر چند سن بیشتر شود.

مشاوره کودکان دبستانی در تهران

امکان سازندگی کمتر است و هم هر چند بر طول مدت انحراف در کودک بیشتر میگذرد از امکان بازسازی کاسته خواهد شد.این امر بدان خاطر است که بازگرداندن فرد از عادت خود در حد اعجاز است.

آری،از نظر ما درست تربیت کردن بسی آسان تر از تربیت مجدد است و این نکته ای است که والدین نسبت به آن باید هوشیار باشند.

مخصوصا به این امر هم باید توجه شود که تربیت مجدد نیاز به صبر و حوصله ای بیشتر و فنون و آگاهی زیادتری نیازمند است و هر کسی نمیتواند در این راه موفق باشد.

در عین حال ما در هیچ مرحله ای از عمر از اصلاح نابسامانی ها و انحرافات در کودک نومید نیستیم و حتی اگر جوانان و بزرگسالانی هم منحرف و فاسد باشند،امکان بازسازی آنها وجود دارد ولی دمی پیامبر گونه و آگاهی از اسرار و مفاتیح علم الهی لازم است تا در این زمینه موفقیتی حاصل گردد.

اگر کودکی فاسد و منحرف در کنار ما بود نباید از او قطع امید کنیم.اصل امانتداری والدین ایجاد میکند که همچنان نقش و وظیفه خود را در رابطه با او ایفا کنند.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد