خانه / مشاوره خانواده / مشاوره کنترل خشم همسر

مشاوره کنترل خشم همسر

مشاوره کنترل خشم همسر

مشاوره کنترل خشم همسر :از قدیم یک ضرب و المثلی است که میگویند:دعوا کردن بین زن و شوهر نمک زندگی است.در زمان خشم هر کسی یه رفتار و واکنش خاصی را انجام می دهد در برابر خشم گاهی اوقات در برابر هم دیگه می ایستند و جواب هم دیگر را می دهند و بعضی افراد هستن محل را ترک می کنند و بعضی ها هم صبر می کنند و پس از ارام شدن همسر با او صحبت می کنند و از او تقاضا می کنند دلیل نا ارامی خود را بیان کند

شما از کدام دسته آدمایی هستید؟آیا باید صبرتان را بیشتر کنید؟ یا نسبت به واکنش همسرتان باید عکس العملی را نشان دهید ؟

برای آگاهی لازم در این شریط میتوانید با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس بگیرید و با رعایت نکات مشاوره ای تصمیم گیری خود را بهتر کنید.

مشاوره کنترل خشم همسر
مشاوره کنترل خشم همسر

مشاوره تلفنی کنترل بد خلقی همسر

زوجین باید علم بر کنترل خشم همسر خود را افزایش دهند.یکی از نکات مشاوره ای که پیش از ازدواج باید زوجین اطلاعات کافی بدست بیاورند کنترل شم همسر خود است. زوجین باید بدانند زمانی که همسرشان دچار خشم و ناراحتی است چه واکنشی را انجام دهند و با چه لحنی با او صحبت کنند و بهترین راه حل برای کنترل خشم چیست.

در این مواقع مراجعه به نکات مشاوره حل مشکلات زناشویی است. چرا که خشم همسر می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که شما از آن اطلاعی ندارید و کوچیک ترین اشتباه عصبانیت او را تشدید می کنید.

در این زمینه می توانید با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس برقرار کنید.مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه این امکان را برای شما به وجود آورده که از تمامی نقاط کشور بدون پیش شماره با مشاوره خانواده تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

برای ارتباط با مشاوران مالیم گروه از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد