خانه / مشاوره خدمت سربازی / مشاوره کسری خدمت

مشاوره کسری خدمت

مشاوره کسری خدمت

مشاوره کسری خدمت : عوامل مختلف و گوناگونی می باشد که فرد مشمول اگر دارای آن شرایط باشد می تواند با استفاده از آنها از شرایط کسری استفاده کند . هر کدام از این شرایط می تواند مدت زمانی را از میزان خدمت فرد کسر نماید و یا حتی در مواقعی شخص می تواند از سربازی معاف شود .

مشاوره خدمت سربازی و کسری های خدمت شامل موارد مختلفی مانند : بسیج ، کسری جبهه پرد ، ایثار گری و … می شود .  البته این امر نیز باید مورد توجه قرار بگیرد که قوانین نظام وظیفه معمولا در هر سال دچار تغییراتی می شوند و هم چنین همواره خبرهای مختلفی از این قوانین شنیده می شود ولی می بایست برای اطلاع دقیق این قوانین منتظر اطلاعیه های رسمی سازمان نظام وظیفه باشید .

همچنین  برای مشاوره تلفنی خدمت سربازی می توانید با مشاوران مالیم گروه تماس حاصل فرمایید.

راههای کسر خدمت سربازی

معمولا متداول ترین شرطی که افراد از آن برای گرفتن کسری خدمت استفاده می نمایند ، کسری بسیج می باشد که میزان آن حداکثر 6 ماه می باشد و میزان آن نسبت به هر ماه معمولا دچار تغییر می شود و می بایست ببینید در زمان مشمولیت خود ، شرایط به چه نحوی می باشد . یکی دیگر از راه های متداول برای استفاده از کسری خدمت ، استفاده از شرایط ایثار گری یا جبه پدر می باشد .

این قانون نیز دست خوش تغییرات بسیاری شده است و افرادی که می خواهند از این شرایط استفاده کنند می بایست دارای شرایط مورد قبول نظام وظیفه از جمله سال تولدی که توسط سازمان نظام وظیفه مشخص شده است باشند تا بتوانند از این کسری استفاده نمایند .

البته قانون جدیدی نیز در حال تصویب است که درآن میزان کسری خدمت نسبت به هرماه و همچنین میزان سن افراد مشمولی که می توانند از این شرایط استفاده کنند در آن دستخوش تغییراتی شده است و هنوز خبری رسمی مبنی بر تصویب این قانون منتشر نشده است . برای اطلاع دقیق تر نسبت به شرایط و قوانین مختلف می توانید با مشاوران گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد