خانه / مشاوره خدمت سربازی / مشاوره کسری خدمت سربازی

مشاوره کسری خدمت سربازی

 مشاوره کسری خدمت سربازی

مشاوره کسری خدمت سربازی و خدمت دورانی است که جوانان می بایست آن را سپری کرده و دوران آن را بگذرانند. اما میزان و زمان آن برای هر فردی متفاوت است و بستگی به خود فرد دارد که در چه زمانی اقدام به این کار کند.

زمان مشمولیت سربازی در ایران پایان سن قانونی یعنی 18 سال تمام است و پسران با ورود به سن 19 سالگی مشمول به خدمت می شوند و می بایست وضعیت خود را مشخص نمایند . معمولا در این سن افراد در حال تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی هستند و به صورت خودکار شامل مشاوره معافیت تحصیلی می شوند تا درس خود را به پایان برسانند و فارغ التحصیل شوند.

البته برای گذراندن هر مقطع تحصیلی توسط سازمان نظاو وظیفه مدت معینی مشخص شده است و فرد می بایست در این مدت آن مقطع تحصیلی را بگذراند در غیر این صورت می بایست خود را به سازماان نظام وظیفه معرفی کند.

پروژه برای کسر خدمت سربازی

مشاوره کسری خدمت سربازی پس از اتمام هر مقطع نیز فرد به مدت یکسال وقت دارد که در مقاطع تحصیلی بالاتر ثبت نام کند  و به ادامه تحصیل بپردازد . این مسئله باید مورد توجه قرار بگیرد که اگر فرد در زمان مشخص شده وضعیت سربازی خود را مشخص نکند ، وارد غیبت خواهد شد واز طریق سازمان نظام وظیفه جریمه خواهد شد که این جریمه با توجه میزان غیبت 3 یا 6 ماه اضافه خدمت خواهد بود.

برای دریافت مشاوره تلفنی خدمت سربازی وارد صفحه شوید.

البته شرایط و قانون مختلفی برای کسری و یا معافیت از خدمت وجود دارد که افراد می توانند در صورت داشتن این شرایط اقذام های لازم برای دریافت کسری خدمت و یا معافیت دائم را انجام دهند . برای استفاده از مشاوره کسری خدمت سربازی می توانید با مشاوران گروه مالیم تماس بگیرید.

تا از قوانین و شرایط جدید آگاهی های لازم را بدست آورید و بتوانید در زمان مناسب اقدام نمایید .

درباره ی مشاوران مالیم

3 دیدگاه

  1. سلام قانون جديد سربازي به چه صورت مي باشد

  2. تو قانون جدید کسر خدمت اشاره ای بع طرح امام حسن مجتبی نشده است در صورتیکه خود سردار کمای و جانشین ایشان به صراحت به این موضوع اشاره کرده اند.

  3. سلام

    آیا معافیت دو برادری هنوز وجود داره؟

    با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد