خانه / مشاوره ازدواج / مشاوره پیش از ازدواج

مشاوره پیش از ازدواج

مشاوره پیش از ازدواج

مشاوره پیش از ازدواج و سوالات مشاوره قبل از ازدواج و تست های مشاوره قبل از ازدواج که در این مشاوره اموزش داده می شود را باید خیلی جدی گرفت که مشاوره قبل ازداج را می بایست خیی جدی گرفت زیرا که این باعث میشود تا،این یک کار پیشگرانه است که از هرگونه مشکلات بعدی که در زندگی مشترک پیش می اید جلوگیری می شود.

چگونگی ارتباط موثر با همسران و اینکه ما بتوانیم با همسر خود به صورت صحیح رفتار کنیم و تمامی نیاز های او را بشناسیم و همسر و شریک زندگی ما بتواند در کنار باهم بون حس خوبی را داشته باشد از اهمیت بالایی برخوردار است.

برای کسب مشاوره روانشناسی با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

اینکه نمیتوانم به جنس مخالف خود اعتماد کنم؟

ترس از شروع زندگی مشترک

چگونه به شریک اینده ام اعتماد کنم.

سوالات مشاوره قبل از ازدواج

این گونه سوالات برای خیلی از افراد که در حال ازدواج هستند و در حال شروع یک زندگی مشتر ک هستند پیش می اید و توصیه ما به شما عزیزان مشورت گرفتن با یک مشاوره خانواده می باشد. یم مشاوره خوب ازدواج می تواند خیلی از سوالات که در ذهن شما می باشد و شما به ان فکر میکنید را در ابعاد مختلف بررسی کند و شما را در این زمینه کمک کند.

یه مشاوره خانواده خوب باید تخصص و مهارت های ممختلفنی را داشته باشد تا بتواند ابعاد مختلف و  حالات  بررسی موضوعات را به طور واضح بشناسد و شما را کمک کند

یک مشاور نباید به صورت یه طرفه مشاوره دهد و حتما برای حال موضوع باید با طرف مقابل مشورت گیرنده نیز صحبت کند و حرف های او را نیز بشنود.

برای تماس با مشاوره مشکلات زناشویی مالیم کافی است فقط از طریق تلفن ثابت به صورت شبانه روزی حتی ایام تعطیل تماس حاصل فرمایید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد