خانه / مشاوره خدمت سربازی / مشاوره پروژه کسر خدمت

مشاوره پروژه کسر خدمت

مشاوره پروژه کسر خدمت

مشاوره پروژه کسر خدمت پروژه هایی که برای  کسر خدمت ارائه می شود کاملا مرتبط با رشته و حوزه ی تحصیلی فرد خواهد بود  و فرد در همان حیطه به فعالیت خواهد پرداخت.

برای مثال فردی که در رشته عمران فارغ التحصیل شده است می تواند در پروژه های عمرانی شرکت نماید و میزان فعالیت و تاثیر گذاری فرد در این پروژه ها ارتباط مستقیم با میزان کسری خدمت فرد از این طریق دارد ، هرچه فرد فعالیت بیشتری داشته باشد کسری که می تواند از این طریق به دست آورد بیشتر خواهد بود.

مشاوره کسری خدمت سربازی که از طریق این پروژه های متفاوت افراد می توانند 6 تا 12 ماه کسری بدست آورند . البته پروژه هایی نیز وجود دارد که مدت زمان بیشتری کسری به خود اختصاص می دهند،اما برای اخذ این پروژه ها نیاز به رازنی های فراوانی دارند و نمی توان به راحتی در این پروژه ها شرکت نمود.

پروژه کسری خدمت وزارت دفاع

لازم به ذکر است که پس از اتمام این پروژ ها جلسات دفاعیه ای شکل خواهد گرفت و فرد می بایست در این جلسه از طرح خود و فعالیت هایی که در این مدت انجام داده است به نوعی دفاع کرده و آن را به صورت کامل توضیح دهد . این نکته نیز قابل ذکر است که فرد اگر نتواند به درستی به سوالات پاسخ دهد و دفاعیه مناسبی ارائه دهد از امتیاز کسری کمتری برخوردار شده و شاید کل میزان کسری به او تعلق نگیرد.

برای دریافت مشاوره تلفنی خدمت سربازی وارد صفحه شوید.

برای مثال از 6 ماه زمان کسری 3 یا 4 ماه به او تعلق می گیرد.

برای اخذ این پروژه ها شرایط  واضح و به نوعی آیین نامه مشخصی وجود ندارد ولی معمولا فارغ التحصیلان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شانس بیشتری برای اخذ این پروژه ها دارند.

سازمانهایی که این پروژه ها را ارائه می دهند معمولا وابسته به ارتش جمهوری اسلامی یا سپاه می باشند و فرد پس از اتمام پروژه مدت زمان باقی مانده خدمت خود را در همان ارگان نظامی ادامه خواهد داد .

درباره ی مشاوران مالیم

یک دیدگاه

  1. سلام اینجناب جز معلولین پزشکی روانی بهزیسی هستم و از سال ۸۸ تا به حال تحت درمان زیر نظر پزشک در اورژانس اجتماعی بهزیستی بودم.الان هم زیر نظر مرکز توانبخشی هستم.بیماریم با علائو اختلال دو قطبی با علائم سایکوز،اختلال ocdو اختلال اضطراب و پانیک هست .میخواستم بپرسم معاافیت بم من تعلق میگیره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد