خانه / مشاوره خدمت سربازی / مشاوره معافیت کفالت سربازی

مشاوره معافیت کفالت سربازی

مشاوره معافیت کفالت سربازی

مشاوره معافیت کفالت سربازی که کفالت یکی از شروط سازمان نظام وظیفه است که افراد می توانند با استفاده از آن از خدمت سربازی معاف شوند . البته این قانون شرایط و بخش های مختلفی دارد که فرد برای استفاده از آن می بایست آنها را دارا باشد و بررسی این شرایط بر عهده ی سازمان نظام وظیفه می باشد.

انواع معافیت ها کفالت عبارتند از : کفالت پدر ، مادر ، خواهر ، پدر و یا مادر بزگ و یا کفالت برادر صغیر یا کبیر نیازمند مراقبت.

برای دریافت مشاوره تلفنی خدمت سربازی کلیک کنید.

البته باید توجه داشته باشید برای استفاده از شرایط هر کدام از معافیت های سربازی نباید وارد غیبت شده باشید و در زمان قانون و تعیین شده توسط سازمان نظام وظیفه خود را معرفی کرده باشید و به پیگیری کار خود بپردازید. از شرایط اصلی هرکدام از بخش های معافیت کفالت می توان این موارد را نام برد  :

  • داشتن سن 18 سال تمام 2- نداشتن غیبت و سنوات  3- تنها سرپرست و مراقب بودن

سپس برای انجام و پیگیری امور خود می بایست دفترچه راهنمای خدمت سربازی را تهیه کرده و همرا با مدارک کامل خود به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک نیروی انتظامی مراجعه کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.

مشاوره برای معافیت پزشکی سربازی

پس از ثبت اطلاعات و درخواست شما در سازمان نظام وظیفه ، بدون شک بررسی شرایط شما از طرف سازمان نظام وظیفه مدتی طول خواهد کشید و فرایندی زمان بر خواهد بود.

پس بررسی شرایط شما در چند مرحله جلساتی برای پیگیری وضعیت شما برگزار خواهد شد و در صورت داشتن شرایط ، شما از خدمت سربازی معاف خواهید شد.

شما هم چنین می توانید برای بدست آوردن اطلاعات تکمیلی و دقیق تر نسبت به این موضوع و همچنین مشاوره معافیت تحصیلی خود با مشاورین گروه مالیم تماس بگیرید،تا آنها اطلاعات دقیقی را در اختیار شما قرار دهند .

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *