خانه / مشاوره خدمت سربازی / مشاوره معافیت تحصیلی

مشاوره معافیت تحصیلی

مشاوره معافیت تحصیلی

مشاوره معافیت تحصیلی گروه مالیم به راحتی می توانید اگاهی لازم نسبت به چگونگی استفاده از این معافیت را بدست آورید. همانگونه که می دانید در پایان سن 18 سالگی برای پسران ، آنها می بایست خود را برای انجام خدمت سربازی آماده کرده و به دفاتر خدمات الکترونیک نظام وظیفه مراجعه نمایند.

این فرایند برای تمامی افرادی که می خواهند به خدمت اعزام شوند و یا از معافیت ها استفاده کنند مشترک می باشد و می بایست برای تعیین وضعیت خود مراجعه نمایند . برای استفاده از معافیت تحصیلی می بایست در مدت زمان تعیین شده توسط نظام وظیفه پس از دریافت مدرک دیپلم خود برای ثبت نام در یکی از دانشگاه ها اقدام نمایید.

به طور کلی دانش آموزان تا سن 22 سالگی فرصت دارند مدرک دیپلم خود را اخذ کنند و این امر برای اخذ مدرک پیش دانشگاهی تا سن 24 سالگی می باشد.

مشاوره معافیت خدمت سربازی از طریق تحصیل

پس از این امر دانش آموزانی که در یکی از دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم قبول می شوند می توانند به ادامه تحصیل بپردازند که برای هر مقطه نیز توسط نظام وظیفه مدتی مشخص شده است که فرد می بایست در طی آن زمان مدرک خود را اخذ نماید.

البته این امر قابل ذکر است که اگر فردی نتواند در زمان های مشخص شده مدرک خود را اخذ نماید می بایست برای پیگیری کارهای نظام وظیفه ی به سازمان نظام وظیفه یا دفاتر خدمات الکترونیک مراجعه نمایند.

زیرا در صورتی که در زمان مقرر خود را به سازمان نظام وظیفه معرفی ننمایند وارد دوره غیبت خواهند شد و طبق قوانین جریمه خواهند شد و مدت سربازی آنها اضافه خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی خدمت سربازی و مسائل سربازی و پرسش سوالات خود می توانید با مشاوران گروه مالیم تماس حاصل فرمایید .

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *