خانه / مشاوره خانواده / مشاوره مشکلات خانوادگی

مشاوره مشکلات خانوادگی

مشاوره مشکلات خانوادگی

مشاوره مشکلات خانوادگی : متاسفانه امروزه باور غلطی در میان جوانانی که به تازگی زندگی مشترک خود را آغاز کرده اند به وجود آمده است که آنها تصور می کنند باید مشکلات خود را پنهان کرده و اگر درباره ی آنها با کسی مشورت نمایند باعث از بین رفتن علاقه و ضربه خوردن بنیان زندگی مشترکشان می شود.شما عزیزان با مشاوره زندگی مشترک می توانید در ابتدا خیلی از مشکلات را  جلو گیری کنید .

برای حل مشکلات خانوادگی با  مشاوره خانواده تلفنی  مالیم گروه تماس برقرار کنید.

البته برخی از افراد نیز این ترس را دارند که مشکلات خود را با اطرافیان درمیان بگذارند ، این مسئله نیز به نوعی به دلیل رفتار نادرست اطرافیان و شاید والدین باشد.

تاثیر مشاوره بر زندگی مشترک

این نکته نیز باید مورد توجه والدین قرار بگیرد که باید به گونه ای رفتار نمایند که فرزندان بتوانند به راحتی بتوانند مشکلات خود را با آنها در میان بگذارند و آنها نیز بدون جانب داری آنها را راهنمایی کرده و سعی در حل مشکل آنها داشته باشند ، در غیر این صورت نه تنها کمکی به زوجین نخواهند کرد بلکه با قضاوت و راهنمایی نادرست ممکن است بر مشکلات آنها نیز بیفزایند و یا باعث افزایش اختلاف آنها شوند و متاسفانه این مشکل امروزه در جامعه ما بسیار وجود دارد ، این مشکلات با مشاوره روانشناسی می تواند خیلی کمتر به زندگی زناشویی لطمه برساند.

 

شرایطی که امروزه بر جامعه حاکم است و افزایش مشکلات اقتصادی باعث شده است که فشار روحی بر روی افراد افزایش یابد و از آنجایی که اختلاف نظر در موارد گوناگون طبیعی است ، اگر افراد نتوانند به درستی تصمیم گیری نمایند ممکن است زندگی مشترک آنها تحت تاثیر مشکلات کوچک و بزرگ قرار گرفته و صدمه ببیند.

بهتر است از همان ابتدای وقوع مشکلات و سختی ها در زندگی به فکر پیدا کردن راه مناسبی برای حل آن باشید ، پیشنهاد می شود ابتدا زوجین با هم به مشورت بپردازند و سعی نمایند از طریق هم فکری با یکدیگر مشکلات خود را حل نمایند ، اما اگر قادر نبودند که  برای آن مسئله راه حل مناسبی بدست آورند بهتر است از افراد با تجربه کمک بگیرند .

گروه مالیم این امکان را برای خانواده های گرامی فراهم کرده است تا بدون نیاز به مراجعه برای مشاوره به صورت تلفنی با مشاورین در ارتباط باشند و مشکلات خود را بیان کنند تا با استفاده از تجربیات مشاوران راه حل مناسبی بدست آورند .

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد