خانه / مشاوره خانواده / مشاوره مشکلات خانوادگی در روانسر

مشاوره مشکلات خانوادگی در روانسر

مشاوره مشکلات خانوادگی در روانسر

مشاوره مشکلات خانوادگی در روانسر :

مشاوره مشکلات خانوادگی در پاوه – مشاوره مشکلات خانوادگی در قروه – مشاوره مشکلات خانوادگی در بافت – مشاوره مشکلات خانوادگی در بهبهان

برای دریافت مشاوره کودک با مشاوران تلفنی ما تماس بگیرید.

خانواده برای همه ما محلی است برای دریافت آرامش و کنار گذاشتن تنش های روزمره مان. اعضای خانواده کسانی هستند که در هر شرایط در کنار ما خواهند بود ما را تنها نخواهند گذاشت. اما گاهی پیش می آید که مشکلاتی در خانواده به وجود آمده و اعضای خانواده را از هم جدا و یا دور می کند. این مسائل ممکن است به دلایل مختلفی به وجود بیایند که در ادامه به ان ها خواهیم پرداخت.

مشکلات موجود در محیط خانواده

مشکلاتی که در محیط خانواده به وجود می آیند می توانند دلایل مختلفی داشته باشند. از جمله این دلایل می توان اشاره کرد به سوء تفاهم های موجود در خانواده، عدم درک و یا فهم عواطف و اححساسات طرفین از یکدیگر، دخالت های نا به جای اطرافیان، برطرفن نشدن نیاز های موجود در خانواده، اعتیاد، مشکلات مالی و … .

هر کدام از این دلایل اگر در وهله اول به آن ها رسیدگی نشود تبدیل به یک غول بزرگ شده و ممکن است باعث شوند که خانواده شما از هم بپاشد. پس توصیه می شود اگر احساس کردید که مشکلاتی در خانواده تان در حال رخ دادن است حتما به حل ان ها بپردازید.

مشاوره مشکلات خانوادگی

ممکن است شما به تنهاییی نتوانید از پس مشکلات موجود در خانواده تان بر بیایید و یا ندانید که چه کار هایی را باید و نباید انجام دهید. بهترین فردی کی می تواند به عنوان حامی همیشه در کنار شما باشد مشاور خانواده می باشد. مشاور خانواده فردی است که در حوزه روانشناسی خانواده دارای تجارب بالا بوده می تواند در حل بسیاری از مشکلات و مسائل پیرامون خانواده به شما کمک کند.

سامانه مشاوره تلفنی گروه مالیم

شما عزیزان می توانید از همه روزه حتی در ایام تعطیل از ساعت 8 صبح الی 12 شب

جهت ارتباط با سامانه مشاوره تلفنی مالیم گروه از طریق تلفن ثابت

تماس با تلفن همراه امکان پذیر نمی باشد

تماس از سراسر کشور بدون صفر و بدون پیش شماره

43 52 907 909

با  سامانه تلفنی گروه مالیم تماس حاصل فرمایید

با شماره تلفن بالا تماس حاصل فرمایید.

در صورت شنیدن صدای بوق اشغال و یا خطای مخابراتی با شماره تلفن بالای صفحه تماس بگیرید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد