خانه / مشاوره ازدواج / مشاوره قبل از ازدواج

مشاوره قبل از ازدواج

مشاوره قبل از ازدواج

مشاوره قبل از ازدواج :یکی از راهکارهای مشاوره ازدواج یافتن ویژگی های مطلوب در شخص مقابل است.در این نوشته سعی داریم شما به ضرورت مشاوره قبل ازدواج آشنا شوید و بتوانیم ویژگی های نیمه گمشده را برای شما بیان کنیم.

اگر با کسی در 7ویژگی زیر هماهنگ بودید بدانید که بهترین گزینه برای ازدواج است.

مهترین شرایط قبل از ازدواج

1.به علایق همدیگر علاقه داشته باشید.

منظور از این جمله علاقه مندی به تمام موضوعات جزئی نیست ولی باید زمان هم نشینی و صحبت با او نهایت لذت را ببرید.

2.هر دونفر شما یکدیگر را انتخاب کنید.

نیمه گمشده شما کسی است که در شروع و انجام هرکاری اولویت اول اوست.او باید به شکلی باشد تا انجام هرفعالیتی در کنار او برای شما لذت بخش ترین کارها وفعالیت ها باشد.

یکی از ویژگی های همسر مناسب این است که انتخاب اول شما برای انجام هرکاری است.

3.ارزش ها و اعتقادات مشابهی داشته باشید

زمانی که با طرف مقابل دائما در حال مشاجره وبحث برسر موضوعات مذهبی یا اهداف زندگی باشید مطمئن باشید نیمه گمشده خود را نیافته اید.اگر در زمینه شناخت طرف مقابل دچار سدرگمی شدید میتوانید به صورت غیر حضوری و با مشاوره تلفنی ازدواج

نیمه گمشده اختلاف و تفاوت های جزئی با شما دارد و در مورد مسائل زندگی،اعتقادات مذهبی و اهداف متعالی زندگی نقاط مشترک زیادی با شما دارد.

  1. هردو شما این قابلیت را دارید که اشتباهات یکدیگر را قبول کنید

در روابط عاشقانه و روابطی که دو طرف ادعای نیمه گمشده یکدیگر را می کنند ممکن است اشکال و مشکلاتی پیش آید ولی زمانی عیار آن ها مشخص می شود که بتوانند برای عشق و رابطه خود غرور خود را کم کنند و اذعان به کوتاهی کنند.نیمه های گمشده برای حفظ و برقراری رابطه خود حاضرند هر کاری کنند.

مراحل مشاوره قبل از ازدواج

در زمان مرتکب شدن به اشتباه،عذر خواهی از طرف مقابل می تواند تاثیرات خوبی بر دوام و استواری رابطه داشته باشد.

5.میزان شوخ طبعی هر دو به یک میزان باشد

از راهکارهای تمایز زندگی شما با دیگران این است که بتوانید در شرایط سخت راهکاری برای خندیدن و شاد بودن پیدا کنید.شما به کسی نیاز دارید تا این هنر را داشته باشد به روی صورت شما خنده بیاورد.البته این نکته مهم است که طرف بداند چه زمانی موقع خندیدن و شوخی نیست.

6.در زمینه های مالی اهداف یکسانی داشته باشید

امروزه پول نقش به سزایی در رضایت مندی یا عدم رضایت مندی از یک رابطه را بازی می کند.امکان ندارد دو طرف در مورد روش های خرج کردن پول کاملا باهم یک نظر باشند ولی باید زمانی که در مورد موضوعات مربوط به پول بحث هایی مطرح می شود بتوانند باهم کنار بیایند.

7.مهم ترین نکته این است که هر دوی شما پیوسته همدیگر را دوست دارید.زمانی ممکن است عشق میان دو طرف ازبین برود ولی دوست داشتن میان آن دو باعث می شود که دوباره عاشق یکدیگر شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد یک زندگی مشترک موفق می توانید با مشاوره زندگی مشترک مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

 

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد