خانه / مشاوره ازدواج / مشاوره قبل از ازدواج تلفني

مشاوره قبل از ازدواج تلفني

مشاوره قبل از ازدواج تلفني

مشاوره قبل از ازدواج تلفني : یکی از راه های مشاوره ی قبل از ازدواج است که در این نوشته قصد داریم به بررسی مزایا و معایب آن بپردازیم.

مالیم گروه در کنار خدمات مشاوره ای خود نظیر مشاوره تلفنی ،مشاوره ازدواج ،مشاوره خانواده ، مشاوره کودک و نوجوان ،مشاوره تحصیلی و شغلی ،مشاوره جنسی ،خدمت جدیدی تحت عنوان مشاوره قبل از ازدواج تلفنی ارائه داده است.

این خدمت که براساس نیاز افراد صورت می گیرد دارای ویژگی های خاصی است که به بیان ان می پردازیم.

امروزه اکثر زوج های جوان بعد از ازدواج به دلیل داشتن انتظارات بیش از حد ازهم با مشکل مواجه می شوند و حاضرند برای رفع نیازهایشان هرکاری کنند تا به خواسته هایشان برسند.

این درگیری ها به خاطر این است که این زوج های جوان قبل از ازدواج به بحث پیرامون انتظارات خود نپرداخته اند و بعد از ازدواج برای رفع آن نیازها باید با یکدیگر بحث کنند.

ممکن است حتی این درگیری ها به تنش های بزرگتری تبدیل شود .پس بهتر است قبل از ازدواج برای شناخت بهتر یکدیگر از مشاوره کمک بگیرید و نیازهای یکدیگر را بهتر بشناسید.

زمان بعد از ازدواج ،رابطه زن وشوهر کامل می شود .اگر غیراینصورت باشد به اینده زندگی مشترک خود لطمه و آسیب جدی می زنند که به دنبال آن افسردگی شدید در هر دوطرف ایجاد می شود.

ما به شما توصیه می کنیم برای جلوگیری از این اتفاقات و مسائل و ایجاد انگیزه و نشاط در زندگی مشترک از مشاوره زندگی مشترک استفاده کنید.

مزایای مشاوره تلفنی ازدواج

مشاور تلفنی ازدواج دارای مزایای زیر می باشد :

1.برای کسانی خوب است که قادر نیستند افکار خود را به راحتی بیان کنند و با تلفن می توانند آن چه که در دل و ذهن آن ها می گذرد را به یک مشاور بگویند.

2.مشاوره قبل از ازدواج تلفنی برای کسانی مفید است که مشکلات آن ها مربوط به ازدواج است و این مشکلات به حدی است که روی زندگی آن ها تاثیر میگذارد.

3.برخی افراد به دلیل مشکلات جسمانی قادر نیستند به صورت حضوری به مشاور مراجعه کنند یا ابراز خواسته ها و نیازهایشان باعث می شود نتوانند به صورت حضوری به مشاور خانواده مراجعه کنند.

از مهم ترین مزایای مشاوره تلفنی باعث صرفه جویی در وقت می شود.استفاده از تلفن در حل مسائل خانوادگی و ازدواج باعث صرفه جویی در وقت و انرزی می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شروع زندگی مشترک و زندگی زناشویی می توانید از طریق تلفن ثابت با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *