خانه / مشاوره ازدواج / مشاوره قبل ازدواج تلفني

مشاوره قبل ازدواج تلفني

مشاوره قبل ازدواج تلفني

مشاوره قبل ازدواج تلفني :براساس آمار اغلب ضربه ها و اختلالات روحی و روانی جوانان نسل جدید در کشور ما تنها به دلیل انتخاب های غلط است.به دنبال این انتخاب رابطه نادرست با طرف مقابل برقرار می شود.

حال اگر شخص در اداره رابطه توانایی نداشته باشد بعد از مدتی متوجه می شود که همه داشته های خود را از دست داده است و نتیجه مطلوب را از رابطه خود نگرفته است و به دنبال آن ضربه شدید روحی ،روانی و جسمی می خورد.

برای دریافت مشاوره ازدواج با مشاوران مالیم تماس حاصل فرمایید.

طبق عرف جامعه ما شکل گیری رابطه بین دختر و پسر قبل از ازدواج بسیار نادرست و ناشایست است ولی چیزی که حالا شاهد آن هستیم خلاف این مطلب است.براساس نظر روان شناسان ایجاد ارتباط با هدف پوچ و تنوع گرایانه غیرقابل قبول است و رد شده است و تنیجه آن بسیار خطرناک است.

هدف ما در این مقاله بررسی و تحلیل روابطی است که با هدف ازدواج و شکل گیری خانواده ایجاد می شود و با ابراز نیاز شناخت از یکدیگر ادامه می یابد.

نکات مشاوره ای پیش از ازدواج

مشاوره تلفنی ازدواج :نکته مهم در این روابط این است که ابتدا باید هدف از این روابط مشخص شود و برای ادامه آن یک برنامه ریزی دقیق و جامع و مشخص طراحی شود.از یک جایی به بعد باید والدین در جریان رابطه قرار گیرند تا براساس تجربه ای که دارند فرزند خود را راهنمایی و کنترل کنند تا از بروز اتفاقات و مشکلات بعدی فرزند خود جلوگیری کنند.

والدین باید بدانند نسل جدید دچار نوعی تغییر فرهنگ و ایجاد رابطه شده است پس نیاز است به دور از افکار سنتی و قدیمی خود به حرف ها ودرد و دل های فرزند خود گوش دهند و در نهایت با بهره گیری از تجربه و توانایی خود بدون دعوا و مشاجره اقدام به راهنمایی و کنترل فرزند خود بکنند.

برای مشاوره زندگی مشترک از مشاوران مالیم گروه راهنمایی بگیرید.

این نکته را باید بدانید که اگر شما با عصبانیت و لجبازی با فرزند خود رفتار کنید باعث می شود فرزند شما احساساتی عمل کند و دیگر با شما صحبت نکند و بدون فکر ودر جهت نزدیک شدن به فرد مورد نظر عمل کند.به جایی میرسد که دیگر از شما حرف شنوی ندارد.

در کنار والدین،دختر و پسر باید حدود و حد ومرز خود را در رابطه بدانند و براساس معیارهای شخصی خود طرف مقابل را بررسی کنند تا به یک شناخت جامع و کامل برسند.

رابطه ای که به منظور ازدواج شکل می گیرد باید دارای الگوهای مشخصی باشد و صحبت ها و رفتار و اعمال باید کنترل شده باشد.این دوران آزمایش خوبی برای هر دو طرف محسوب می شود.پس از آن به نحو احسن استفاده کنید.

برای دریافت مشاوره قبل از ازدواج تلفنی با مشاوران مالیم گروه تماس برقرار کنید.

برای دریافت مشاوره روانشناسی ازدواج وارد صفحه شوید.

 

 

 

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد