خانه / مشاوره خانواده / مشاوره عوارض خود ارضایی

مشاوره عوارض خود ارضایی

مشاوره عوارض خود ارضایی

مشاوره عوارض خود ارضایی و برطرف كردن عوارض خودارضايي نیازها و مشکلات جنسی همواره یکی از مهم ترین مسائلی است اکه از سنین جوانی هر فردی با آن رو به رو خواهد شد و اگر آنها به درستی بر طرف نشوند و راه حل مناسبی برای آنها پیدا نشود باعث آسیب های جبران ناپذیری ابتدا برای آن فرد و سپس برای جامعه می شود.

متاسفانه با سخت شدن شرایط زندگی و بالا رفتن سن ازدواج برای جوانان مشکلات و جنسی پیش از گذشته برای جوانان دردسر ساز شده است.

برای دریافت مشاوره  با مشاورین مالیم تماس حاصل فرمایید.

معمولا  پس گذشت مدتی افرادی که نمی توانند راه حل مناسبی برای حل این مشکل پیدا کنند ، رو به راه های نا منسبی می آورند که علاوه بر آسیب زدن به خود فرد سلامت جامعه و خانواده ها ا به خطر می اندازد.متاسفانه جوانان برای حلی این مشکل معمولا رو به خود ارضایی و یا روابط نا مشروع می آورند.

برطرف كردن عوارض خودارضايي

هر دو عمل از نظر دینی و شرعی ممنوع بوده و از گناهان بزرگ شمرده می شود ، هم چنین از لحاظ علمی نیز این مسائل اصلا پیشنهاد نمی شود زیرا باعث بیماری های رو حی و جسمی فراوانی می شود.

معمولا افرادی که به خود ارضایی روی می آورند دارای افسردگی و عذاب وجدان هستند و به دلیل اینکه گمان می کنند نمی توانند این کار را ترک کنند همواره ناراحت و پریشانند.

این عمل هنگامی که به یک عادت تبدیل شود به صورت مداوم تکرار شود ، ترک آن به نوعی سخت می شود و با راهکار های ساده حل نمی شود و فرد می بایست تحت درمان روحی و جسمی فرار بگیرد و حتما به مشاوره مراجعه کند.

معمولا فرادی که از این مشکل رنج می برند نمی توانند مشکل خود را با دیگران در میان بگذارند به همین دلیل گمان می کنند که دیگر نمی توانند این عمل را کنار بگذارند و همین امر باعث از بین رفتن اعتماد به نفسشان می شود.

این افراد می توانند با استفاده از مشاوره عوارض خود ارضایی را به درستی بشناسند و همچنین با استفاده از راهکارهای مشاور سعی در ترک این عمل نمایند.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد