خانه / مشاوره خانواده / مشاوره طلاق در یزد

مشاوره طلاق در یزد

مشاوره طلاق در یزد

مشاوره طلاق در یزد :امروزه به دلایل بسیاری که از قبل ازدواج و بعد ازدواج در میان زن و شوهر رخ می دهد بسیاری از ازدواج ها به طلاق و جدایی ختم می شود.اما بسیاری از مشکلات خانوادگی و مشکلات زناشویی قابل حل می باشد.

فقط نیاز است که ما قبل از تصمیم عجولانه  با یک مشاوره مشکلات خانوادگی صحبت کنیم .مطمئنا می شود با راهنمایی ها و مشاوره های خوب به زندگی مشترک فرصت دهیم.شما در این زمینه می توانید با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس بگیرید.

مشاوره خانواده تلفنی
مشاوره خانواده تلفنی

خانمی 30 ساله که 9 ماه است طلاق گرفته و با وجود داشتن مدرک تحصیلی لیسانس و سابقه کار مناسب هم زمان کارش را نیز در یک فروشگاه بزرگ از دست داده است می گوید:

((مادرم یک بیمار افسرده است و وسواسی است و پدرم مردی بسیار زورگو و بددهن است.اگر شوهرم اعتیاد و خشونت نداشت حاضر نبودم یک روز پا به خانه پدری بگذارم.چند بار پس از برخوردهای تند پدرم خانه را ترک کردم و نزد مادر بزرگم رفتم.اما دیدم همیشه که نمی توانم آن جا بمانم.

من استقلال را فقط در جدا زندگی کردن می دانم اما برای این کار دو مشکل دارم،اول نداشتن پول اجاره و توان مالی برای اداره خودم و دوم حرف و حدیث های مردم و به خصوص اقوام و آشنایانی که وضعیتم را می دانند.))

مشاوره تلفنی طلاق در یزد

برای زنی که فرزند یا فرزندانی در سن دبستان یا بزرگتر دارد و از نظر مالی هم می تواند زندگی خود را اداره کند جدا زندگی کردن از پدر و مادر توصیه می شود.

وقتی در مرحله دوم با درگیری من و پدر و مادرم خانه دچار آشوب و تنش شد،فکر کردم این وضعیت به همه ما صدمه می زند.برای پدرم که بیماری قلبی داشت بیشتر نگران بودم.با یادآوری این که گیر دادن آن ها به قول ما جوان ها هرچند اهانت آمیز بود اما از دلسوزی ونگرانی شان حکایت می کرد،تصمیم گرفتم  شفاف سازی کنم.

دیگر در اتاقم را نمی بستم.گوشی تلفن همراهم را پیش از خواب روی میز هال می گذاشتم.اگر کسی به من زنگ می زد از جمع خانواده دور نمی شدم.همان جا با صدای بلند جوابش را می دادم.بدون آرایش و با پوشش مناسب بیرون می رفتم.جالب تر این که پیشنهاد دو نفر از مردان متاهل فامیل را که می خواستند با من پنهانی دوست شوند به پدر و مادر خود گفتم و واستگاری یک نفر از دوستانم را برای پسرخاله اش که البته هیچ تناسبی با من نداشت با آن ها در میان گذاشتم.

این رفتار خیلی زود جواب داد و رابطه ما در کمتر از دو ماه وارد مرحله اعتماد و آزادی شد.خداراشکر اکنون با صمیمیت و اعتمادی که میان ما حاکم است امیدوار شده ام که می توانم که می توانم به همه آرزوهایم برسم.

اگر نظرتان بر جدایی و طلاق می باشد می توانید برای دریافت مشاوره های لازم با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه تماس بگیرید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *