خانه / مشاوره حقوقی / مشاوره طلاق در مشهد

مشاوره طلاق در مشهد

مشاوره طلاق در مشهد

مشاوره طلاق در مشهد با وجود این که طلاق یک فاجعه اساسی در زندگی هر شخصی ممکن است باشد اما اگر تنها راه موجود برای شروع یک زندگی جدید باشد باید اثرات و مشکلات آن را به حداقل برسانیم.

طلاق اثرات منفی بسیاری برای مردان و زنان در جامعه و زندگی شخصی دارد اما اگر پای فرزند در میان باشد قربانیان اصلی این جدایی فرزندان هستند که سلامت روحی و روانی آن ها را تحت شعاع خود قرار می دهد.

 مشاوره قبل طلاق

مشکلاتی که از جدایی پدر و مادر برای فرزندان ایجاد می شود ممکن است تاثیر بسزایی در تربیت و آینده آن ها بگذارد.تمامی مذاهب همانطور که بر ازدواج تاکید داشتند و راهنمایی های زیادی در این باب کرده اند ، در مورد قطع این رابطه نیز مواردی را شرح داده اند ، اما متاسفانه در چند دهه اخیر این موضوع بسیار زیاد شده است و زوجین با شروع مشکلات زناشویی و زندگی مشترک حس می کنند که دیگر ادامه زندگی مشترک ممکن نیست.

مراحل طلاق توافقی در مشهد

اغلب کسانی که تصمیم به طلاق و جدایی دارند ، دارای فرزند هستند و فرزند می تواند بهانه ای برای پا برجا ماندن زندگی و یک خانواده باشد.

برای مثال بعضا می بینیم که میگویند:من فقط برای دخترم و یا پسرم دارم تحکل میکنم و نقطه ی مشترکی در زندگی ما وجود ندارد،در اصل این بهانه ایست که زن و مرد حرف دل خود را بزنند و کمی به تفکراتشان بیشتر توجه کنند، تفکراتی مانند:بعد او و تنهایی چه احساسی به من دست میده ؟ تنهایی چیکار کنم ؟ من بهش عادت کردم بدون اون نمیتونم .

این مواقع بهترین عمل این است که بنشینند و راه حل هایی برای گرم کردن زندگی خود پیدا کنند.برای این کار می توانند با یک مشاوره خانواده صحبت کنند و نظرات و راهنمایی های او را هم بررسی کنند تا بتوانند یک تصمیم درست برای بهتر کردن رابطه زناشویی خود بگیرند.

برای دریافت مشاوره در این زمینه می توانید با مشاوره مالیم گروه تماس حاصل فرمایید

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس فقط از طریق تلفن ثابت

43 52 907 909

بدون پیش شماره و کد