خانه / مشاوره خانواده / مشاوره طلاق در شیراز

مشاوره طلاق در شیراز

مشاوره طلاق در شیراز

مشاوره طلاق در شیرازطلاق و جدایی یکی از اصلی ترین معضلات امروزی جامعه است.متاسفانه بسیاری از موارد در زندگی امروزی می تواند باعث بهم ریخته شدن ثبات یک زندگی مشترک شود.

بهتر است با ایجاد هر بحث کوچک و یا خستگی ذهنی با یک مشاوره صحبت کنید تا با انجام نکات مهم در این زمینه بتوانید زندگی مشترک خود را به سوی خوشبتی و آرامش سوق دهید.

اما بسیری از زوجین از ابتدا در این مورد کوتاهی کرده اند و حال تصمیم نهایی خود را بر جدایی ثبت کرده اند .در این مواقع نیز بهتر است از مشاور راهنمایی بگیرید و با او گفت و گو کنید.

چرا که مشاور می تواند از نظر روحی و استرس و عواملی ک ممکن اس باعث افسردگی طلاق شود را از شما دور کند  و اگر مشکل شما برای طلاق قابل حل باشد با ارائه مشاوره ها و راهنمایی های لازم مشکلات شما را حل کرده تا بتوانید امید دوباره به زندگی مشترک خود بدهید.برای دریافت مشاوره می توانید با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس بگیرید.

مشاوره طلاق

باید به نتیجه ی مطالعات محققانی مانند لویی وربرو و جیمزهاوس از دانشگاه میشیگان آفرین گفت:زیرا کشف کردند که ازدواج پرتنش 35%احتمال ابتلا به بیماری ها را افزایش می دهد و می تواند عمر شما را به طور متوسط چهار سال کوتاه کند.

مشاوره تلفنی طلاق در شیراز

از طرفی افرادی که از زندگی زناشویی رضایت دارند عمر طولانی تری خواهند کرد و کم تر از آدم های مطلفه یا ناراضی ازدواج بیمار خواهند کرد و کمتر از آدم های مطلقه یا ناراضی از ازدواج بیمار خواهند شد دانشمندان مطمعن هستند که چنین تفاوت هایی وجود دارند.

اما از علت آن چندان مطلع نیستند بخشی از پاسخ شاید این باشد که در ازدواج نامناسب افراد به برامگیختگی جسمی پراکنده و مزمن دچار می شوند به عبارت دیگر از فشار و استرس روحی و جسمی با هم گذر میکنند این مساله به فرسایش جسم و روان می افزاید و میتواند خود را به شکل ناخوشی هایی چون فشار خون بیماری قلبی اضطراب افسردگی میل به خودکشی آزار و خشونت و سر انجام قتل و جنایت نمایان سازد تعجبی ندارد که زوج های شاد در روابط رضایت آمیز خود نرخ پایینی از این بیماری از این بیماری ها و مشکلات را د ارند این افراد حتی نسبت به دیگران به سلامت و تغذیه خود نیز توجه بیشتری دارند محققان در آزمایش های پزشکی منظمی داشته باشند و داروی خود را به طور مرتب مصرف کنند و از تغذیه ی مناسب بهره گیرند.

شما عزیزان می توانید برای دریافت اطلاعات و راهنمایی های لازم در این مورد با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه تماس بگیرید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *