خانه / مشاوره طلاق / مشاوره طلاق در زنجان

مشاوره طلاق در زنجان

مشاوره طلاق در زنجان

مشاوره طلاق در زنجان :امروزه دلایل بسیار زیادی در زندگی ما وجود دارد که باعث جدایی و طلاق می شود.اما واقعا دلایلی که وجود دارد ، دلایل منطقیست ؟آیا راه حلی برای حل این مشکل وجود ندارد ؟ آیا اخرین راه به نظرتان جداییست ؟

درست است که طلاق در بعضی موارد می تواند خوب و کاری درست باشد اما همیشه طلاق عواقب نا خوشایندی برای زن و مرد در جامعه دارد.

اگر زوجین دارای فرزند باشند این جدایی تاثیر مستقیم در آینده کودک می گذارد.پس اگر حس میکنید که دیگر به انتهای زندگی مشترک خود رسیده اید قبل آن با یک مشاور در زمینه طلاق و مشکلات بعد طلاق صحبت کنید.

 

مشاوره طلاق در زنجان

شما در این زمینه می توانید با مشاوره خانواده مالیم گروه تماس بگیرید.

مشاوره برای طلاق در زنجان

برای اشاره به این یافته های مثبت و اندک من همکارانم سعی کردیم که رویکرد های پژوهشی سنتی در مورد زناشویی را با روش های ویژه و بدیع امروزی تکمیل کنیم ما اکنون در حال بررسی و مطالعه ی هفتصد زوج در هفت گروه مختلف هستیم و در این راستا فقط از همسران جدید سود نبرده ایم بلکه از همسران قدیمی نیز که در دهه های چهل و یا شصت زندگی شان هستند استفاده کرده ایم ما حتی همسرانی را که در ابتدای مراحل بچه داری و یا دارای کودکان مدرسه ای و حتی نوجوان هستند نیز مشمول این طرح کرده ایم من به عنوان بخشی از این مطالعه تاریخجه ی ازدواج زوجین و فلسفه ی آن ها در زمینه ی ازدواج و حتی نظرات آن ها را در خصوص ازدواج والدین شان نیز بررسی ورده ام.

من گفت و گو های همسران در مورد آن که هر روزشان چگونه می گذرد و نواحی مشکل ساز و مستمر در زندگی شان و حتی صحبت های آن ها در زمینه ی موضوع های خوشایند را نیز با ویدیوضبط کرده ام و برای آن که یک ارزیابی صحیح روان شناختی از درجه آرامش یا تنش موجود در آن ها به دست بیاورم ضربان قلب وجریان خون و میزان ترشح عرق پوست فشار خون و ضریب ایمنی آن ها را نیز لحظه به لحظه آزمایش و ثبت کرده ام.

مشاوره تلفنی طلاق در زنجان

در همه مراحل فوق آنچه ضبط و ثبت شد را برای زوجین پخش و در لحظه ی که ضربان قلب یا فشار خونشان افزایش یافت به چه چیزی می اندیشیده اند؟وتماس خود را با آن زوجین حفظ می کردم و حد عقل سالی یک بار از آن ها جویا می شدمکه روابطشان چگونه اس؟

تا این جا من و همکارانم تنها پژوهشگرانی بودیم که چنان مطالعات طاقت فرسا و تحلیل های جامعی در مورد زوجین قلمداد کرد.نتایج این مطالعات(ونه عقاید و نظریات شخصی کم)شالوده ی هفت رمز ازدواج موفق را تشکیل می دهند.

برای دریافت مشاوره های لازم در این مینه می توانید با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه تماس بگیرید.

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *