خانه / مشاوره خانواده / مشاوره طلاق در رشت

مشاوره طلاق در رشت

مشاوره طلاق در رشت

مشاوره طلاق در رشت :خانواده برای مسلمانان یک واحد اجتماعی و اقتصادی است که اعضای آن علاوه بر حمایت های اقتصادی،از حمایت های هیجانی و اجتماعی هم برخوردار می شوند.افراد نمی توانند به آسانی به استقلال برسند زیرا تلاش برای استقلال و جدایی مستلزم یافتن راه ها و روش هایی برای بقا از طریق اتکای صرف به منابع شخصی است.

سلامت روانی زنان مسلمان،با قضاوت های اجتماعی جامعه ای که در آن زندگی می کنند ارتباط دارد.این موضوع یکی از دیگر از منابع عمده فشاری است که زنان گرفتار آن هستند.

جامعه مسلمانان جامعه ای خانوادگی است که افراد آن،هم به دلیل سفارش اولیای دین در مهرورزی،احترام و همدردی با پدر و مادر و حمایت از آن ها و هم به دلیل ریشه های عمیق فرهنگی ،با خانواده خود پیوندی استوار دارند.

مشاوره مشکلات زناشویی
مشاوره مشکلات زناشویی

برای دریافت مشاوره طلاق با مشاوران مالیم گروه تماس بگیرید.

مشاوره تلفنی طلاق در رشت

این میثاق مقدس موجب می شود که اگر فرزندان بدون رضایت پدر و مادر از آن ها جدا شوند احساس گناه شدیدی در آن ها به وجود آید.از این رو نمی توان شیوه زندگی زنان مطلقه در غرب را برای زنان شرقی و مسلمان توصیه و تجویز کرد.

غیر از این وابستگی دیرپای فرهنگی به خانواده که جزء سازه های شخصیتی مسلمانان شده است تنها زندگی کردن یک جوان در نظر بسیاری از مردم امری چندان پذیرفتنی و پسندیده نیست.

به خصوص اگر زن جوان و مطلقه ای جدا از پدر و مادر یا بستگان نزدیک خود به سر برد این بدبینی به وجود می اید که او از آزادی و تنهایی خود سوء استفاده می کند.

از این رو تنها زیستن علاوه بر این که امنیت اجتماعی زن جوان را به خطر می اندازد پیشینه ای منفی برایش برجای می گذارد که اعتماد به پاکی و شایستگی اش را از بین می برد و امکان ازدواج سالم و موفقیت امیز را از او سلب می کند.

بهتر است قبل از جدایی و طلاق این فرصت را به خودمان بدهیم تا با دقت بیشتر و از بعد کاملی به این کار و عواقب و آینده فکر کنیم.اگر تصمیم بر جدایی شده ممکن است دچار مشکلات ذهنی زیادی بشویم. در این مواقع بهترین تصمیم صحبت با یک مشاور است.شما عزیزان می توانید با مشاوره خانواده تلفنی مالیم گروه تماس بگیرید.

 

درباره ی مشاوران مالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *